Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Bezobrazluk, uznemiravanje!

Naime, gospodja mi je trazila da kada dodje iz NS odnesem joj bundu da proba, pa ako joj odgovara, da ce je uzeti. Ponudila sam joj snimak, mere i sve i rekls da nemam vremena da se nalazim sa nekim da proba. Pocela je da me vredja, da skida moje slike i obelezava da bundu necu da dam licno jer je sigurno ofucana. Nazvala me lazovom , prevarantom i nastavila da vredja mene i moj predmet, neosnovano. Pored svih svojih pozitivnih komentara, ovo nisam videla. Tolika kolicina uvreda , ne zaustavlja se. Ovo videla nisam! ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ef5c3d384b483bef7455f944ee2d0bbd.jpg) Poslala sam joj dodatne slike, onda je pocela da provocira i rekla sam joj da kada se odluci za kupovinu dobice i broj jer sam videla o cemu se radi. Izvredjana sam , kao i moj predmet.
2021 12 05
Verujem da smo svi ovde imali neprijatne komunikacije bar jednom,minimum.Nazalost nista novo..Ignorisite. Inace iskreno ni ja ne bih kupila bundu ili skup predmet,bez licnog preuzimanja..sem od meni poznatog ili proverenog prodavca.
2021 12 06
Ovde je komunikacija krenula u pogresnom smeru. Kada ste videli da komunikacija krece u pogresnom smeru niste morali da je nastavljate. Kazete koji su vasi uslovi i ako odgovara, moze tako, da niste u mogucnosti da izadjete u susret... Vi kao prodavac ste mogli da ponudite da kupac dodje na neku lokaciju kada i gde vama odgovara, bunda je nesto sto mora da se proba i vidi uzivo, s te strane razumem zahtev kupca (i sama bih isto trazila da vidim pre kupovine, ako postoji mogucnost). Ukoliko tako nesto nije moguce, zahvaliti se i to je to, ne ulaziti u dalju u raspravu.
2021 12 06
Bas kao sto rekoste...niko je ne prisiljava da kupi ako joj uslovi ne odgovaraju. Sto bi uopste jedna gospodjetina dip.ekon. kupovala neko tamo smece sa interneta, koje nece da joj se donese na vrata, da to licno proceni tim vrhunskih krznara. Pa trebalo je da nanjusis kasicu "prasicu" i da nikako ne propustis ovu zivotnu priliku koju tu je bog poslao 😂😂😂😂
2021 12 06
Poštujem uslove prodavca ali kao kupac nikad ne bih platila 10000+ a da ne vidim predmet uživo, pogotovo ako smo iz istog grada. Verujem da svi imamo malo vremena, nikome se ne vuče bunda kroz grad na posao itd. Možda ste mogli da joj ponudite da dođe negde blizu gde Vama odgovara, sve po dogovoru. Ako kupcu ni to ne odgovara onda svako na svoju stranu. Vređanjem se ništa ne postiže, to je činjenica. Veliko je nepoverenje zbog učestalih prevara i ljudi sumnjaju, sasvim logično.
2021 12 06
Za te pare je logično da hoće da proba, jer mere tu ne vrede, ali sigurno da bi to trebalo da bude gde vama odgovara. Ok je izaći kupcu u susret, kad su veći iznosi pogotovo.
2021 12 06
Ma niko nije duzan da prelazi pola grada da bi neko bilo sta probao. Isla sam i ja da probam razne stvari, posebno ako su skuplje, ali mi nije padalo na pamet ikoga ikad da maltretiram da mi ista donosi na noge, bez obzira da li hocu sigurno da kupim ili samo da probam. Drugo, ocigledno da pored zilion jednog hvalospeva o sebi koji gospodja mora da provuce kroz tekst, da i da ste joj doneli na noge da proba, ili bunda ne bi valjala ili biste zaboravili da prostrete crveni tepih sto je po bontonu 'must' ako se susrecete sa diplomiranim ekonomistom.
2021 12 06
Bez obzira na obaveze, ja bih joj ponudila da dođe kod mene da pregleda i proba bundu (u vreme koje odgovara i meni i njoj), jer nije mala suma u pitanju. Nosila bih do nje, jedino ako mi je skoro usput. Ovo smatram preteranom reakcijom i jedne i druge strane.
2021 12 06
da, ali po poruci gore se vidi da je druga clanica ocigledno zahtevala, jer je clanica rekla sa jednog na drugi kraj grada > REASHOP: > Bez obzira na obaveze, ja bih joj ponudila da dođe kod mene da pregleda i proba bundu (u vreme koje odgovara i meni i njoj), jer nije mala suma u pitanju. Nosila bih do nje, jedino ako mi je skoro usput. Ovo smatram preteranom reakcijom i jedne i druge strane.
2021 12 06
Ponudila bih moju varijantu za lično preuzimanje; ne bih isključila mogućnost ličnog preuzimanja. Možda ne bi došlo do saradnje, ali ne bi došlo ni do prepirke.
2021 12 06
Danas svako moze da zavrsi fakultet, evo bljuca mi se od ovakvih "dama", prelepe prepametne :') Obrises poruke sa krpica, blokiras broj sa telefona i sacuvas sebi zivce. Svakim danom sve vise budala ispliva na videlo zato sto je danas sramota biti uljudan, kulturan i uctiv
2021 12 06
Na Limundu je to regulisano na jednostavan nacin, vec na samoj aukciji ili prodaji stoje uslovi i nacini placanja, a dodatno ispod toga precizirano recimo ako je licno preuzimanje precizirano gde i u koje vreme ili dan, ili ako se salje kurirskom sluzbom naglaseno da se salje samo npr. Aksom ili Post ekspresom, pa kome to ne odgovara prosto ne kupi i ne licitira. Trebali ste samo da joj kazete da licno preuzimanje moze negde u vasoj blizini i u vreme kada ste vi slobodni, ili da joj kazete da ne radite licno preuzimanje, a ona da odustane. Eseji i vredjanja su nepotrebni, a ni to sta je ko zavrsio takodje. Zavrsila ona ekonomiju, turizam, ili nista od toga ovde nema veze s vezom, nepotrebno naglasavanje necega sto realno ne zanima bilo koga osim nje i poslodavca.
2021 12 06
Ja, koja 100% stojim iza opisa svakog artikla koji prodajem, naglasavam u svakom oglasu da PREPORUCUJEM licno preuzimanje kako bi se lepo isprobalo pre kupovine. To mi je najvise 15 minuta vremena, a svi zadovoljni. S te strane, razumem "kupca". ALI vredjanje- svako vredjanje bi trebalo biti sankcionisano od strane MK tima. Sacuvajte sebi zivce devojke, ne rapravljajte se sa isfrustriranim dip.dr. gospodjama
2021 12 06
Kompleksi prosto vrište iz ove poruke... Samo kulijana.
2021 12 06
Mozda vi koji se bavite preprodajom robe ovde radite licno preuzimanje, to vam dodje kao posao. Ali potpuno razumem kad neko jednostavno nece licno preuzimanje. Uostalom,kako vi to isprobavate u gradu,gde? Iza zbuna,u kolima,u toaletima u trznim centrima :D evo ne znam svega mi 😂 Ajde da je narukvica, ali bunda 😂
2021 12 06
1 2