Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Molim vas POMOĆ

Dobar dan, da li slučajno neko ima neke informacije o ovoj članici? Uplatila sam novac pre nedelju dana ali članica još nije poslala paket a sad je prestala da ulazi na sajt, imam samo ime i prezime i adresu ali nemam njen broj telefona a novac za odeću je uplaćen. Članica je : https://mojekrpice.rs/gagakostic955-269037 Nije mi odavala utisak prevaranta, za neke stvari koje sam takodje rekla da zelim ona je rekla da su vec prodate i sklonila ih sa sajta ali jos ne vidim utiske od drugih ljudi koje bih mogla da kontaktiram tako da bi mi bilo kakva informacija značila, hvala puno.
2021 12 11
Ako imate adresu i prezime, probajte preko imenika da je nadjete, mislim na fiksni telefon pa tako. Ili da joj odete na adresu. Prodavac ima 0 utisaka, niste trebali unapred da uplacujete. Mogli ste da trazite da postavi predmete na Limundo pa tamo da uzmete. Sad je prosao voz i nadam se da se nece javiti jos neko tj. da nije prevara u pitanju nego da je iz ko zna kog razloga sprecena da posalje, iako mi je ta opcija malo verovatna jer kazete uplaceno pre nedelju dana sto znaci sasvim dovoljno vremena da garderobu posalje.
2021 12 11
Ovaj sajt je postao leglo prevaranata. Ja vise reci nemam.
2021 12 11
Slažem se da nije trebalo ali uopste nije delovala kao prevarant to mi je najcudnije jer samo je pitala za nekoliko stvari sa profila ona je rekla da su vec prodate i samo ta jedna za koju sa uplatila je bila dostupna zato mi nije jasno ☹️, a opet vidim da jos nema utisaka sve ocekujem da ce neko od tih kupaca ostaviti pa da pitam za podatke ali niko nije ostavio utisak jos uvek ☹️☹️ > Esprit21: > Ako imate adresu i prezime, probajte preko imenika da je nadjete, mislim na fiksni telefon pa tako. Ili da joj odete na adresu. > Prodavac ima 0 utisaka, niste trebali unapred da uplacujete. Mogli ste da trazite da postavi predmete na Limundo pa tamo da uzmete. Sad je prosao voz i nadam se da se nece javiti jos neko tj. da nije prevara u pitanju nego da je iz ko zna kog razloga sprecena da posalje, iako mi je ta opcija malo verovatna jer kazete uplaceno pre nedelju dana sto znaci sasvim dovoljno vremena da garderobu posalje.
2021 12 11
Niste trebali da uplacujete clanici sa 0 utisaka pre slanja Osim ako vam je bas zapelo a ona iskljucivo salje posle uplate a iznos da je manji pa da nekako i pregrmite
2021 12 11
Pa insistirala je da bude uplata pre slanja jer nije htela da se paket vrati a opet ja sam htela vise stvari da kupim i ona mi je rekla da su prodate i da je samo jedna od njih slobodna i za tu jednu sam uplatila novac, zato mi nije delovala kao prevarant , ne znam sta da mislim ☹️
2021 12 11
Pa vidite da je vec dobila negativan utisak , a i neverovatno da član od 2.decembra proda bas sve stvari sa profila. A cene nista toliko povoljno da bi se tako brzo prodale.
2021 12 11
> LovelyProdaja1: > Pa insistirala je da bude uplata pre slanja jer nije htela da se paket vrati a opet ja sam htela vise stvari da kupim i ona mi je rekla da su prodate i da je samo jedna od njih slobodna i za tu jednu sam uplatila novac, zato mi nije delovala kao prevarant , ne znam sta da mislim ☹️ Razlog tome je sto bi onda ukupan iznos bio preko 5000 i tada bi je policija sluzbeno gonila za prevaru, a ovako posto je iznos manji od 5000 vi morate privatnu tuzbu da podignete. To je ocigledno neki prevarant povratnik ili makar neko kome je ova caka poznata. Pogledajte joj dobro stvari na profilu, nijedna nije preko 5000 a vidite sada i zasto. I evo, dobila je prvu negativnu ☹️ ipak je kako sam i pretpostavila u prvom odgovoru prevara u pitanju. Ja bih kontaktirala sve prevarene zene da se dogovorimo i podnesemo zajednicku tuzbu i probala bih da nadjem preko adrese i prezimena njen fiksni, otisla bih na adresu, obavestila komsiluk kakav prevarant im je u kraju i slicno. Ove lopuze i prevaranti znaju da se sigurno 99% ljudi nece cimati nista da uradi i da ce sve ostati na utisku ili temi pa im je i to vetar u ledja. Dok im jednom neko ne polomi noge.
2021 12 11
Jel i vas prevarila? Ja sam za to da zajednicki pronadjemo nacin da saznamo ko je i gde zivi, sad sam se dopisivala sa clanicom koju je prevarila za 9000 tako da ona moze da je goni krivicno, takodje dala joj je drugo ime i drugi broj racuna od onog koje je dala meni ali prezime je isto > Esprit21: > > LovelyProdaja1: > > Pa insistirala je da bude uplata pre slanja jer nije htela da se paket vrati a opet ja sam htela vise stvari da kupim i ona mi je rekla da su prodate i da je samo jedna od njih slobodna i za tu jednu sam uplatila novac, zato mi nije delovala kao prevarant , ne znam sta da mislim ☹️ > Razlog tome je sto bi onda ukupan iznos bio preko 5000 i tada bi je policija sluzbeno gonila za prevaru, a ovako posto je iznos manji od 5000 vi morate privatnu tuzbu da podignete. To je ocigledno neki prevarant povratnik ili makar neko kome je ova caka poznata. Pogledajte joj dobro stvari na profilu, nijedna nije preko 5000 a vidite sada i zasto. > I evo, dobila je prvu negativnu ☹️ ipak je kako sam i pretpostavila u prvom odgovoru prevara u pitanju. Ja bih kontaktirala sve prevarene zene da se dogovorimo i podnesemo zajednicku tuzbu i probala bih da nadjem preko adrese i prezimena njen fiksni, otisla bih na adresu, obavestila komsiluk kakav prevarant im je u kraju i slicno. Ove lopuze i prevaranti znaju da se sigurno 99% ljudi nece cimati nista da uradi i da ce sve ostati na utisku ili temi pa im je i to vetar u ledja. Dok im jednom neko ne polomi noge.
2021 12 11
Citam i ne verujem, moze bilo kome da se desi. Prevaranti i olosi na sve strane, namnozili se. Jako mi je zao ostecenih devojaka .. Zato ja preferiram licno preuzimanje, mada jasno mi je svakako da ni to nije moguce uvek.
2021 12 11
E evo ja sam isto na listi prevarenih. Sada sam se sa lovely dopisivala preko poruka. Potpuno sam za zajedničku akciju.
2021 12 11
Mene nije prevarila, ne bih joj svakako placala unapred sa 0 utisaka i da mi se nesto svidelo kod nje. Jedino da ima neki razradjen profil na Limundu ili KP da se vidi istorija transakcija, utisci pa onda moze. Udruzite se sa svim prevarenim clanicama pa podnesite zajednicku tuzbu protiv prevaranta. Devojka koja je prevarena za 9000 obavezno to da uradi jer je iznos preko 5000 i gonice je oni sluzbeno.
2021 12 11
Hoce, cekamo da se jave i ostale prevarene devojke u medjuvremenu smo saznale jos informacija o osobama koje su umesane u ovu prevaru, objavicu uskoro podatke u crnu listu takodje da bi clanice znale koga da se paze ubuduce > Esprit21: > Mene nije prevarila, ne bih joj svakako placala unapred sa 0 utisaka i da mi se nesto svidelo kod nje. Jedino da ima neki razradjen profil na Limundu ili KP da se vidi istorija transakcija, utisci pa onda moze. > Udruzite se sa svim prevarenim clanicama pa podnesite zajednicku tuzbu protiv prevaranta. Devojka koja je prevarena za 9000 obavezno to da uradi jer je iznos preko 5000 i gonice je oni sluzbeno.
2021 12 11
Samo je jedna članica ostavila negativan utisak!?! Vas i ostale izigrane članice, jednostavno, ne mogu da razumem, zašto ne ostavljate negativanu. To bi pomoglo i brzom međusobnom kontaktiranju i preduzimanju daljih neophodnih koraka. Ne čita svaka članica forum. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/127a9fbe57812f6e10791044cbdb5dc6.jpg)
2021 12 12
Meni je ovo uzas! Da je i 1000 dinara placeno, to je prevara i pljacka a za mnoge ni tih 1000 nije malo, pa da caste prevarante. Samo se lepo dogovorite i tuzbu podnesite! I ne placajte unapred neproverenim clanicama ma kako da vam se stvar svidja.
2021 12 13
1 2