Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Anksioznost

> jacaikaja: > Jazzbarbie, vidim i da se razumeš u mentalne bolesti, pa da ti napišem da anksioznost nije mentalna bolest 😅 > BudhaBar, podržavanjem plitkog komentara, pišeš dovoljno o sebi. Zanima me takođe ko je ovde lajfkouč. Ili hoćeš da kažeš da si ti mozda okopavanjem paprike rešila problem anksioznosti 😄. Takodje me zanima da li misliš da u kosmosu i svuda oko nas ne postoji energija, nego se sve svodi na *isijavanje pozitivne energije*, koja lično tebe zanima, ali nisi svestrano orjentisana i na druge vidove energije koje leče ili razboljevaju. Možda tvoja energija frustrira anksioznu osobu, koja želi podršku i miran dijalog?! > Nekad mi se cini da svi pišu o sličnom, a onda se međusobno prepiru u temama, jer nisu svi definisali rešenje na potpuno isti način (nisu izdominirali, što bi se u današnjem žargonu reklo), napadajući jedni druge, da se izbore kao deca za pažnju roditelja. > Veština pravilnog disanja se ne odnosi samo na anksioznost, kad smo uznemireni dah je plici i u fazama konstantnog stresa, uznemirenosti, napetosti, panike, straha.. dolazi do plitkih udisaja, koji dovode do osećaja gušenja. Kao prvo, kako je ko napisao komentar, i u kom stilu, moje je da mi se dopadne. Ni u jednom momentu te nisam uvredila, niti napisala nesto lose o tebi, dok nisam procitala tvoje komentare, koji su veoma bezobrazni, i uvredljivi. Ko je tebi dao za pravo da ti mene vredjas?! Posto si veoma prosta zena, devojka ili sta vec, znaci daleko si od mene zilion svetlosnih godina, ne zelim da te vredjam, ali necu ni da ti cutim da tvoje bezobrazluke. Nemoj mene da ucis o bioenergiji, o negativnim bazičnim emocijama itd. jer sam navela nesto sto je bioenergeticar mogao da uradi, kako bi nekome pomogao. Time se bavim veoma dugo nisam procitala jednu knjigu za razliku od tebe, verovatno si.procitala neku lektiru u osnovnoj i to je to...Sve ostalo sto si cula, nacula (sto je jos gore) pa prenosis kao savet devojci koja je anksiozna, baci u vodu.
2021 12 30
Drugo, ja nisam "life coach". Dalje, ne vidis dalje od nosa, a mozda ni odatle. Anksioznost jeste disbalans u okviru mentalnog zdravlja, posto ni to ne znas. Moj post o "lajf koučevima" se odnosio na njih. Ne lupetaj vise o vezbama disanja, prvi pasus si kopirala, jer kulturno izrazavanje nije tvoj nacin. Mene ne vredja niko, pa neces ni ti, ne dozvoljavam ti. Tvoja energija je razorna, i totalno destruktivna! Ti si ona prava kombinacija: nekuturna, pa jos i bezobrazna. I imala sam u veoma bliskom okruzenju drage osobe koje su patile od anksioznosti  i depresije. Pomogla sam im koliko je bilo u mojoj moci.. Nemas ti pojma ni zasto se dobija napad panike..Sta se u tom momentu desava u ljudskom organizmu. Kako te nije sramota vise??? Ti da mi napises da sam se izlecila od anksioznosti, tako sto sam okopavala papriku..Vrlo jadan, i bedan komentar... I sto dalje od mene...Ne spominji me vise,  jer mi je zlo vise od tvog vredjanja i bezobrazluka. I nauci pravopis...em ne znas da pises, em ni da se izrazavas u pisanoj formi..
2021 12 30
Zašto obično dođemo do pravopisa a onda, obično nakon toga do onoga ko kakve predmete prodaje?
2021 12 30
Mislim da devojka nije postavila pitanje da bi dobila strucan odgovor,teorijski ispravan. Nego da cuje sta je kome u praksi pomoglo. Sustina je da treba probati sve sto mislis da vredi, nekome ce pomoci crkva,manastir, nekome psihijatar (ako je prvi majmun,treba potraziti drugog,treceg, petog, u okviru mogucnosti najboljeg...), Nekome neka baba vracara, bioenergija, mozda i akupunktura.... Internet kao zadnja opcija :)
2021 12 30
Bila je vec slicna tema,normalno i razvila se u istom pravcu ,:) Generalno je tacno da svako ima svoj pogled kako resiti stvari i razlicite stvari ljudima pomognu. Mislim da je organizam kao automobil,valjda treba otkriti uzrok pa onda otkloniti kvar.Treba naci dobrog strucnjaka da bi se dijagnostikovao problem,i zbog cega je nastao,tj strucno objasnjenje,a tek onda leciti...na nacin kako kome odgovara ili kako ko misli da treba ili mu najbolje lezi.Jer ako se leci posledica a ne uzrok,ne znam da li bas ima pomoci,to mu dodje kao vrzino kolo...
2021 12 30
Meni su ove situacije vrh, nema šanse da ne krene tema duža od 3 strane u raspravu, čekam još narodne umotvorine u stilu psovki 😂
2021 12 30
I hvala BudhaBar na komentaru da sam kopirala prvi pasus 😊
2021 12 30
Sa srećom. Samo se oslobodi ljudi koji te uznemiravaju. Radi šta voliš i voli sebe i sa lošim raspoloženjima. Pa nam javi kad prodje. Svi mi imamo momente i najteža je borba sa sobom. Uz tebe smo. Zapamti da ima mnogo žena sa istim problemom.
2022 01 01
> nektarinaaa: > Sa srećom. Samo se oslobodi ljudi koji te uznemiravaju. Radi šta voliš i voli sebe i sa lošim raspoloženjima. Pa nam javi kad prodje. > Svi mi imamo momente i najteža je borba sa sobom. > Uz tebe smo. Zapamti da ima mnogo žena sa istim problemom. Hvalaaa ti❤❤❤ Javljam da ide na mnogooo boljee, definitivno su misli okidac svegaaa, jos samo ove vrtoglavice da se resim i kao nova 👍😁😁
2022 01 21
1 2 3 4