Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Postexpres - slanje od kuce

Devojke, moze pomoc prijatelja? :-) Da li zovete postara da dodje na vasu kucnu adresu da pokupi paket koji saljete (umesto da idete u postu) i da li mozete da mi objasnite kako to tacno ide? Hvala puno! Pozdrav, Katarina
2021 12 28
Imate na sajtu broj za usluge post expressa, pozovete i ostavite podatke i oni pošalju kurira da pokupi. Mada ja uvek idem u poštu da šaljem jer se često dešava da me pozovu i da kažu da nemaju slobodnog kurira da dođe po paket 🙄
2021 12 28
Postoji aplikacija preko koje zovete kurira da pokupi pakete.Ali meni bolje na salter jer su me par puta zeznuli kad su dolazili po pakete...napisu vecu postarinu.Ali ako vam je pista daleko,svakako mozete instalirati u Play prodavnici aplikaciju
2021 12 28
Vise ne morate instalirati ni aplikaciju, mozete preko sajta Poste zakazati kurira. Tako je najbrze, a i aplikacija cesto zna da baguje ☺️
2021 12 28
Hvala puno svima za pomoc! Bila sam u medjuvremenu na sajtu, i ukapirala da ima i aplikacija i da moze preko sajta. Ali vidim da je mozda bolje da odem do poste, paket nije veliki a i ne zivim bas u centru, sumnjam da ce da se zavlace zbog mene. Hvala puno za licna iskustva i sto ste izdvojile vreme da mi odgovorite. Super ste! :") Veliki pozdrav! Katarina
2021 12 28
Ne verujem da napisu vecu postarinu, logicno da je postarina zaista bude veca jer imate posebnu uslugu, placete kurira sto dolazi posebno zbog vas na adresu po zelji...
2021 12 30