Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Kako poboljsati prodaju

Kako poboljsati prodaju. Ajmo ideje.Hvalaa
pre 12 dana, 21:23
Teško. Svi bi da prodaju, a niko da kupi. 😁
pre 12 dana, 21:52
Mislim da obnavljanje oglasa daje neke, doduse skromne, rezultate...
pre 12 dana, 07:10
Lepše slike! > dukiccc: > Kako poboljsati prodaju. Ajmo ideje.Hvalaa
pre 12 dana, 10:42
Ima tu sitnica , sad pitanje je sreće i trenutka . Sad mislim da nije idealan period za prodaju jer su se svi ,,ispucali” za praznike . Ali da- bolje slike svakako, sto više pozitivnih ocena takodje utiče, dobri opisi slika, pisanje na forumima. Možda plaćanje oglasa, realno ne kosta mnogo a može da pomogne . Itd
pre 12 dana, 11:52
> dukiccc: > Kako poboljsati prodaju. Ajmo ideje.Hvalaa Zaista, slike su Vam lose. Retko gde se vidi ceo predmet, plus osvetljenje. Pokusajte na dnevnom svetlu.
pre 11 dana, 15:10
> Anja0404: > Mislim da obnavljanje oglasa daje neke, doduse skromne, rezultate... Obanavljane oglasa je zabranjeno.
pre 11 dana, 21:40
Hvala NA SAVETIMA.
pre 11 dana, 21:59
Nista vasim slikama ne fali, prosto je period godine takav, da kao sto rece vec jedna clanica, prodaja ide slabije.
pre 11 dana, 06:08
Hvala puno
pre 11 dana, 08:29
Vidljivost je bolja kada se ne postave u jednom danu svi oglasi nego svakog dana postavljati po jedan-dva (ukoliko se bas ima puno predmeta). Kako obnavljanje vise nije dozvoljeno, bolje je okrenuti se placenoj promociji (za predmet koji bas vredi i zelite da bude vidjen u promocijama). Prisutnost na forumu ce privuci poglede, ali najvise prodaja zavisi od predmeta koje prodajete. Neke kategorije se prodaju slabije a neke pak bolje. Ako je Vas predmet u necijoj listi zelja, ne nadajte se previse, isto tako moze biti i obrisan iz liste zelja. Mozete isto tako ponuditi neki popust/promo/besp postarinu za one kojima je Vas predmet u listi zelja, par puta sam i tako dosla do uspesne prodaje. :) Sve u svemu srecno ;)
pre 11 dana, 12:50
Nikako. Lakše ćeš prodati na kartonskoj kutiji pored puta, nego na domaćem internetu. Nije u pitanju loš period godine - već stanje koje traje već godinama(ne samo na ovom sajtu).
pre 10 dana, 17:45
Bas tako. Krpice sa etiketom, nove, se mogu naci po nekim No name buticima za bas male pare. Mada, moram da kazem da mi u nasem gradu imamo jedan takav, ali mi se sve vise cini da etikete sami stampaju i kace. Modeli su im svi od pre ne znam koliko sezona i nekako loseg kvaliteta. Ok, cene im jesu isto tako, po 500, 600, ali se meni cini da to mahom nabavljaju u SH radnjama, okace tu neku etiketu i kao: Evo, novo. Pa tesko. Ali, ima veze i to sto je postarina sve skuplja. Dobra stvar je sad taj paket, koji nema nekih nedostataka, kao usluga, sem sto nije danas za sutra i sto treba prosetati do poste. Licno se trudim da uvek imam u vidu i tih 200din koje kupac placa za postarinu, ali opet je slabo i interesovanje, a kamoli prodaja. A tek na Kupindu i Limundu? To je TEK gubljenje vremena. Al sta je tu je. ☹
pre 10 dana, 20:40
Definitivno bolje fotografije. Pokušajte da slikate predmete na dnevnom svetlu i na nekoj svetlijoj pozadini, tako da se vidi ceo predmet i da fotografije budu oštre. Ako na etiketi piše brend, napišite to u naslovu, a imate i opciju da ubacite tamo gde stoji ‘brend’. Obratite pažnju i na tagove, ubacujte više tagova. Mada sad je svakako zatišje, verovatno je i do praznika, a i sajt je prenatrpan.
pre 10 dana, 21:53
> snikor: > Nikako. Lakše ćeš prodati na kartonskoj kutiji pored puta, nego na domaćem internetu. > Nije u pitanju loš period godine - već stanje koje traje već godinama(ne samo na ovom sajtu). Slažem se!
pre 10 dana, 22:41
1 2 Sledeći