Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Egipat u martu

Cao svima, zanimaju me iskustva ukoliko je neko bio u Egiptu martu vredi li ici ili da sacekamo april, maj? Hvala 😀
2022 01 16
Definitivno DA, ja sam bila jedne godine i u januaru bilo je oko 28°C, tamo kada god da odete necete da promasite. Jun i jul su u Egiptu najtopliji meseci temperatura ide do 45°C
2022 01 17
> andjelicaa999: > Definitivno DA, ja sam bila jedne godine i u januaru bilo je oko 28°C, tamo kada god da odete necete da promasite. Jun i jul su u Egiptu najtopliji meseci temperatura ide do 45°C Hvala puno na odgovoru, iskreno na pojedinim forumima su misljenje podeljena. Razmisljam suprug i ja da idemo u martu. Jos samo da odaberemo datum. 😀
2022 01 17
> Zvezdica13: > > andjelicaa999: > > Definitivno DA, ja sam bila jedne godine i u januaru bilo je oko 28°C, tamo kada god da odete necete da promasite. Jun i jul su u Egiptu najtopliji meseci temperatura ide do 45°C > Hvala puno na odgovoru, iskreno na pojedinim forumima su misljenje podeljena. > Razmisljam suprug i ja da idemo u martu. Jos samo da odaberemo datum. 😀 Predpostavljam da su im takva mišljenja zbog hotela, i ja sam bila jedne godine razočarana, kada sam našla odgovarajući hotel svake sledeće godine je bilo sve lepše i lepše. Sunrise select Garden hotel, i po hrani i po usluzi uvek broj 1.👍
2022 01 17
Gde se jos moze ici krajem marta ,pocetkom aprila?Da li je neko bio na Kanarskim ostrvima?Majorka?Ibiza? Maroko? Ali da moze da se kupa 😌 Hvala unapred😊
2022 01 17
Mi smo otišli 9. aprila i duvao je vetar haos :) Posle smo 1. oktobra i bilo je toplo baš 🌸
2022 01 17
U Hurgadi inače duva vetar, poznata je po tome, ali što se mene tiče nije previše smetalo😄😊
2022 01 17
Samo mi se ne svidja Hurgada,zato sto je u 18h već mrkli mrak... Inače je ostalo sve savršeno
2022 01 19