Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

NUXE ulje za telo

Iskustva.. ☺️ da li preporucujete neko posebno ulje, i vredi li tih para?
2022 01 18
Za te pare, ne radi išta posebno, bukvalno možeš bilo koje ulje kupiti za 3puta manje para 🙄 Miris mi je bio užasan, za moj ukus malo "babački" (ono obično zlatno, ne znam za ostala ulja) Sve u svemu, iz mog iskustva ne vredi 🤷‍♀️
2022 01 19
Istraži koje ti ulje treba tj.koji "rad" očekuješ. Kupi to ulje organsko prirodno, kupi bazu, promešaj, uživaj za 1000 din i zaista ćeš imati taj efekat bez bilo kakvih dodataka komercijalne kozmetike. 😊
2022 01 19
Hvala devojke, ja sam ga kupila jutros i to set pakovanje gde dodje ulje i gel za tusiranje, Nuxe floral jer volim cvetne mirise... I apsolutno se slazem da sam bacila pare, ne dopada mi se na prvo mazanje jer mi je jako cudan miris, nekako sinteticki i jeftin 😓 a nije neki efekat hidratacije.. Ipak je ovo samo jedna izvikana reklama
2022 01 19
Iz mog iskustva jedini proizvod koji ima jaču cenu a zaista vredi i prehranjuje kozu je TheBodyShop Shea butter. Čak su mi ostali njihovi bacanje para. Još ja na većinu hemije imam burne reakcije kože tako da komentar članice za organsko i prirodno uvek podržavam!!! 👏👏👏
2022 01 19
> Kfashionista: > Iz mog iskustva jedini proizvod koji ima jaču cenu a zaista vredi i prehranjuje kozu je TheBodyShop Shea butter. Čak su mi ostali njihovi bacanje para. Još ja na većinu hemije imam burne reakcije kože tako da komentar članice za organsko i prirodno uvek podržavam!!! 👏👏👏 hvala :) probaću ga i ja volim proizvode na prirodnoj bazi
2022 01 20
Ja radim za The Body Shop kompaniju, i mogu da garantujem da su sada svi puter i za telo (novo pakovanje + nova formula) organski i stavlja se pravi Shea puter 😊 Slažem se sa članicom oko Shea putera, dobar je i Almond Milk sada, nije mastan kao ranije pošto nema meda aaa nije loš ni Argan oil, samo ima jači miris 😉 Što se ovih Nuxe proizvoda tiče, ja sam bila jako jako razočarana pošto, prvo to malo pakovanje je oko 2000-2500 dinara čini mi se, aaa miris ne daj Bože plus tekstura još više ne daj Bože 😄 Drugarica mi je čak spominjala da ima na internetu tutorijal kako se pravi puter za telo, to mi je sledeće da probam 😊
2022 01 20
> BojanaMatijevic: > Ja radim za The Body Shop kompaniju, i mogu da garantujem da su sada svi puter i za telo (novo pakovanje + nova formula) organski i stavlja se pravi Shea puter 😊 > Slažem se sa članicom oko Shea putera, dobar je i Almond Milk sada, nije mastan kao ranije pošto nema meda aaa nije loš ni Argan oil, samo ima jači miris 😉 > Što se ovih Nuxe proizvoda tiče, ja sam bila jako jako razočarana pošto, prvo to malo pakovanje je oko 2000-2500 dinara čini mi se, aaa miris ne daj Bože plus tekstura još više ne daj Bože 😄 > Drugarica mi je čak spominjala da ima na internetu tutorijal kako se pravi puter za telo, to mi je sledeće da probam 😊 😍🥰😍 Videh da su promenili, ja još nisam potrošila stare zalihe, čim nestane prelazim na taj nov! :D Almond probala, ali mi nije tako bogat kao shea...
2022 01 20
Nuxe je suvo visenamensko ulje (lice,kosa,telo), ne moze se ni ocekivati da neguje kao butter, poredjenje sa BS buterom nije realno. Ako ste kupili ulje sa namerom da neguje kao butter, ocekivanja nisu realna u startu, otud i razocarenje. Slazem se da postoje i druga (bolja) ulja... Isplati se u nekom setu sa gratisom koji je na popustu. Meni je bilo odlicno za kosu i za telo leti jer daje lep sjaj kozi.
2022 01 24
Nisam mislila da uporedjujem buter i ulje, znam da se radi o skroz razlicitim proizvodima... Ja sam pitala bas za ulje jer me je zanimalo da li opravdava cena taj kvalitet kao i tolika pomama kod bjuti blogerki 😊 Kupila sam ga bas u setu, i nije mi se dopalo..kupka je prosek,a ulje mnogo ispod prosecnog cak sta vise mogu reci da je lose, ne radi nikakav posao, cena prepumpana, a miris jeftin i sinteticki, kao da se ne radi o kombinaciji prirodnih ulja
2022 01 24