Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Usluge placanje

Vec mesecima unazad pokusavam da platim uslugu reklamiranja proizvoda Specijalni artikli ili promotivni artikli i kad god kliknem datum uvek pise “nema rezultata” . Pre neki dan sam uspela da platim vip clanstvo (ali ta usluga mi se ne dopada, ali posto nijedna druga ne moze pa kao ajde ta). Nekako mi je ne moguce da kao nema slobodnih termina. A na pocetnoj strani uvek jedni isti oglasi, kako je to moguce?
2022 01 22
Probajte sad, ja sam upravo uspela da odaberem datum i platim.Doduse, tek za sredinu februara :-)
2022 01 23
Evo probala bas sad i nece 😤
2022 01 23
Zašto je nedostupna opcija za kupovinu Specijalni artikli? Kupila sam VIP članstvo samo zato sto je ta opcija dozvoljena.
2022 01 24
Pretpostavljam da su svi datumi za neki naredni period vec otkupljeni, a VIP clanstvo uvek mozete uplatiti jer se tice samo Vaseg profila. Ocigledno za Spec. I Promo. opcije treba biti uporan i cesce proveravati dok se ne "naleti" na neki slobodan termin-kao sto sam ja juce.
2022 01 24
Pa, ja vec nekih 20ak dana pokusavam, juce sam uspela konacno, i to za pocetak februara da uplatim... Medjutim tad mi vise nece trebati za promociju zimskih stvari 😂😂😂
2022 01 24
Isto. 😏 > <3Suncokret<3: > Pa, ja vec nekih 20ak dana pokusavam, juce sam uspela konacno, i to za pocetak februara da uplatim... Medjutim tad mi vise nece trebati za promociju zimskih stvari 😂😂😂
2022 01 24