Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Povraćaj novca online Stradivarius

Postovane, porucila sam u Stradivariusu dosta stvari za vreme ovih snizenja, zelela bih da vratim jedne farmerke koje su mi male, medjutim kada god udjem u aplikaciju da popunim formular za povracaj i stavim broj racuna aplikacija nece da prihvati? (pise da broj nije tacan) Ovakav problem sam imala i letos i nikad nisam vratila te cizme. Gubim strpljenje a na e- mail mi ne odgovaraju. Da dodam farmerke koje sam porucila jos 25 decembra su mi stigle tek prosle nedelje -.-. Nezadovoljna sam totalno njihovom uslugom. Da li je neko zna sta je u pitanju ili je neko imao slican problem?
2022 01 23
Da li si napisala nule u računu? Lupam - umesto 165 4678 79 Da napišeš 165 00000004678 79 I naravno, sve mora spojeno, ako u imenu imaš "š, ć, č" napiši I njih. Meni su odbili plaćanje jer sam prezime završila sa c umesto sa ć
2022 01 23
Napišem i slova tipa "š, č" probala sam za bankovnim racunom i sa ovim iz postansle stedionice i ni jedan ne prihvata :(
2022 01 23
Onda probaj preko sajta. Meni u zari ne radi na aplikaciji, ali mi na sajtu radi bez greške 😁 Obrati pažnju da nigde ne staviš razmak. Ako staviš običan razmak nakon unete email adrese ili broja računa, takođe će biti nevažeće
2022 01 23
Ponekada ne prihvataju ukoliko Vam je paket poslat iz vise puta, u smislu da je porudzbina podeljena I da se salje iz vise centara, a nije Vam sve stiglo.
2022 01 23
> Ruzicastazvezda: > Ponekada ne prihvataju ukoliko Vam je paket poslat iz vise puta, u smislu da je porudzbina podeljena I da se salje iz vise centara, a nije Vam sve stiglo. Tacno Paket je poslat iz vise puta i imam jos dva dana za povracaj skorocmesec dana sam cekala :(
2022 01 23
Verujem Vam, u periodu snizenja su totalno neazurni. Ja sam imala 2x problem sa P&B I jos 3 paketa cekam pa kako bude. Nadam se da cete resiti problem. 🍀
2022 01 24
Hvala vam na odgovorima drage moje uspela sam konacno jos samo da mi potvede zahtev za povracaj😇💋
2022 01 24