Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Brisanje predmeta bez krsenja pravila

Ne znam gde bih postavila ovo pitanje. Zbog cega se brisu oglasi sa parfemima uredno uslikanim sa svih strana, plus kutija, plus dno bocice na kom se lepo vidi batch? Parfem tek kupljen, nov, samo raspakovan, u roku. U pitanju je bio Fancy by Jessica Simpson 100ml.
2022 01 25
Morate napisati u opisu oglasa sve te informacije koje ste slikali.
2022 01 25
Detaljan opis je naveden u oglasu. Apsolutno sve ispisano. I batch code sam navela u opisu iako se video na slici, cak i note parfema. Slike su bile moje, sa iste police sa koje slikam i druge parfeme. Bas mi nije jasno to random brisanje bez objasnjenja.
2022 01 25
Meni su takodje obrisali predmet, matursku haljinu, slike su bile moje ali bas kvalitetne pa su sigurno mislisli da su fejk...
2022 01 25
Ista stvar kod mene na profilu. Oglase sa losim forografijama ostaju a one gde se trudim da uslikam budu obrisani. Sada mi je profil prazan. Toliko se napora ulozi kako bi oglas izgledao i ispunio protokol, da bi na kraju jedan klik sve obrisao. Da li neko zna kako kontaktirati Admin tim? Treba imati u vidu da svi mi ulazemo vreme i trud na sajtu, pa bi bilo lepo da nam neko skrene paznju na eventualne greske a ne odmah delete.
2022 01 26