Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da li vam bolje ide prodaja na drugim sajtovima?

Pitanje za devojke koje prodaju stvari na drugim sajtovima, da li je tamo bolja situacija?
2022 01 26
Ja sam pocela da se bavim prodajom pre godinu ipo dana, imala pauzu 6 meseci i pre toga sam sasvim ok prodavala na Lalafo, posle te pauzice kad sam se vratila iz inostranstva, apsolutno nista ne uspevam da prodam na Lalafo, samo povremeno dobijem like, nista. Na fb ne prodajem nista, jer svi bi kupovali za max 300 dinara... Nove stvari 😂
2022 01 26
Uh trenutno na svim sajtovima je isto svugde je zatisje
2022 01 26
Meni trenutno hvala Bogu ide dobro i ovde i na fejsu u grupama za prodaju😁 Probajte tamo Ima grupa gde prodaju iskljucivo zarine stvari, bershkine itd. a ima i onih gde su stvari 500/1000 din u svakom slucaju moze solidno da se zaradi ako imate viska odece a i da se kupi povoljno
2022 01 26
Ranije na lalafo extra je isla prodaja. Sad ne ide uopste. Na lalafo samo lajkuju. I ima jako cudnih profila koji samo za neki predmet pitaju “obim grudi” .A pise velicina, sve.. i sad je njima bitna ta info i tako na svaku sliku. U poslednje vreme nazalost ima dosta toga. Ranije je lalafo bio dosta bolji sajt
2022 01 26
Najbolje kao i uvek ide kupovina. 😁 I ja sam primetila da je trenutno zatišje, i ovde i na instagramu.
2022 01 26
Na instagramu ima dosta stranica koji usluzno prodaju vase predmete. Uglavnom sam preko njih najvise prodavala i to u roku od par dana nakon postavljanja oglasa ( i vece cene i manje) . Oni na Vasu cenu dodaju svoj procenat, sto je meni skroz ok. Ni ne pravim pitanje koliko ce dodati na cenu. A sa jednim profilom sam saradjivala tako sto joj uplatim oko 400din i posaljem joj predmeta koje zelim da prodam ( Naravno moze se desiti i da se za predmet niko ne javi) Ali u poslednje vreme ima previse tih profila i svi po ceo dan ubacuju slike. Tipa juce je objavila moj oglas, vec danas ima jos 20tka novih postova i mislim da je to previse
2022 01 26
Kako cujem i na instagramu ne ide sjajno mada znam par cura koje su bas razradile profil i imaju dosta pratioca i ne zale se. Na instagramu prvo treba skupiti sto veci broj pratioca pa pokusati sa dobrim fotkama i razumnim cenama jer konkurencija je velika.
2022 01 26
Nema pravila, nesto brze ode ovde, nesto negde drugo. Najbrze mi je islo na FB, ali trazi bavljenje tim (ako je u grupama).
2022 01 29
Veoma slabo, skoro pa nikako. Kao da je NG, takav utisak imam, niko nista ni da pita🙃🙃🙃
2022 02 05
Samo ovde, ali je bas kako koji mesec. Sto kaze clanica gore, najbolje mi ide kupovina 😂
2022 02 13