Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Saveti za rast kose?

Drage dame, u principu nikada ni nisam imala neku preterano bujnu kosu, oduvek je bila svilenkasta i tanka dlaka, ali mi je period stresa i nezdravog nacina zivota pre par godina dosta proredio kosu. Sada se povratila donekle, trudim se da je maksimalno negujem i cuvam, ali bih volela da cujem vase savete ako je neko imao iskustva IZ PRVE RUKE, sa necime sto je zaista vidno pomoglo, da nije bio placebo efekat. Fokus nije na brzem rastu radi duzine kose koju imam, niti na maskama i proizvodima protiv opadanja kose (jer mi ne opada vise), već prosto na proguscivanju kose i podsticanju rasta novih dlaka ukoliko je ikako moguce, barem u mom slucaju, da probam. Neki konkretni vitamini, serumi, a da su finansijski koliko-toliko pristupacni? Hvala unapred! <3 :")
2022 01 27
Caooosss, isprobavala ja svašta i konačno našla pravi combo. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/57ff28e0acc9c8f834472175017aee19.jpg) Allin je prirodan sampon i prezadovoljna sam, ja uzimam zeleni. Kupila i losion ali ga nisam probala niti ću jer sam našla bolji koji provereno radi. Njega ću slikati kada stignem u stan i šaljem, jer ne znam kako se zove😂 Što se vitamina tiče ja gemeralno radi imuniteta pijem orthomol immun i od njega se sve poboljšalo, a konkretno za kožu, kosu, zglobove collagen honey i meni definitivno daje rezultate. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/bd8a956a0ce6c4ce7da41e2d45aa13ed.jpg)
2022 01 27
Jeftina varijanta kolagena vam je govedji gel, tj želatin, koji možete kupiti u radnjama zdrave hrane na meru. 100 gr traje dugo. Razmutite kašičicu u čaši jogurta i kad nabubri pojedete, možete i u soku, kefiru, vocnom jogurtu.. kako vam odgovara.
2022 01 27
> jacaikaja: > Jeftina varijanta kolagena vam je govedji gel, tj želatin, koji možete kupiti u radnjama zdrave hrane na meru. 100 gr traje dugo. Razmutite kašičicu u čaši jogurta i kad nabubri pojedete, možete i u soku, kefiru, vocnom jogurtu.. kako vam odgovara. 👍👍👍
2022 01 27
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/45d9d4c22161fb4593b48280c44cdf97.jpg) Ovo je skuplji proizvod, 3000 košta, ali daje najbolje rezultate od svega što sam probala u poslednjih par godina. E sad ja sam uzela u frizerskom salonu, ne znam da li ovako ima negde u prodaji :/
2022 01 27
Sve što daje odlične rezultate nije skupo. Možete uvek pogledati sastav, pa na osnovu toga i sami izdvojiti ključne sastojke. Meni je najobicniji rastvor pantenola pomagao za rast kose, čaj koprive je odličan za ispiranje. Neke domaće maske za kosu su odlične, pa uz dobar šampon- prava stvar. Ipak, volim i da miriše 😄
2022 01 27
Počela sam da pijem lugolov rastvor (jod) kao suplement i nenormalna količina novih malih dlaka mi je izašla iz glave. Pijem to za imunitet i nešto sasvim treće ali eto prouči možda ti pomogne jer meni je baaaaaš (mada imam jako gustu kosu a sad imam još gušću)
2022 01 27
Meni je ovaj cink pomogao za rast nove kose. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ba8439357a999feef06656fc33582dd4.jpg) Baš sam imala problem jer mi se činilo da dosta opada, a od nove ne raste ništa, tako da sam ubacila ove tablete i pojavilo se dosta nove kose.
2022 01 27
AFRODITA ŠAMPON OD KOPRIVE, U NJEGA SE STAVLJAJU DVE BOČICE AD KAPI, PANTENOL RASTVOR 500ml I BOČICA RICINUSOVOG ULJA… SVAKI PUT PRE KORIŠĆENJA SE DOBRO PROMUĆKA.. DAJE SJAAAJNE REZULTATE
2022 02 06
I ja sam takodje jedno mesec dana koristila Alin losion koji se utrljava u teme kose, piše da se nanosi tuferom, to je bacanje preparata. Najjednostavnije i najprakticnije je prstima utrljati sadrži mentu beli luk i još mnogo lekovitih bilja. Nanosi se jednom dnevno nakon nanošenja možes opušteno gde god šta god normalno izgleda kosa.. i uveče je operete i tako u krug. U roku od mesec dana se vide rezultati.
2022 02 08
Ošišati kosu kraće
2023 06 11
> VanaNaNaNa: > Počela sam da pijem lugolov rastvor (jod) kao suplement i nenormalna količina novih malih dlaka mi je izašla iz glave. Pijem to za imunitet i nešto sasvim treće ali eto prouči možda ti pomogne jer meni je baaaaaš (mada imam jako gustu kosu a sad imam još gušću) Да ли јос пијее луголов раствор и по колико капи
2023 11 02