Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Nemogucnost postavljanja oglasa

Ovo mi se desava u zadnja tri meseca konstatno, kapram da je previse clanova koji su rezervisali termine, pa zbog toga ne mozemo da dodjemo svi na red, al mi je neverovatno da bas uvek ne mogu..
2022 02 07
Ja postavim oglas i posle par sati meni taj oglas nestane? Sto se to desava? Bas me nervira.
2022 02 08
Mislim da Haute prica o placenim uslugama zapravo... Ja sam skoro kupila kredit, i uspela sam da ubodem samo jedan datum i to sredina marta... Znaci unapred je ceo februar i deo marta rezervisan..
2022 02 09
Da, za placene usluge je u poslednje vreme nemoguce naci termin
2022 02 09
Dada O tome… Bas nerealno da toliko meseci to nije regulisano > Tamarisol: > Mislim da Haute prica o placenim uslugama zapravo... Ja sam skoro kupila kredit, i uspela sam da ubodem samo jedan datum i to sredina marta... Znaci unapred je ceo februar i deo marta rezervisan..
2022 02 09
Zasto ne mogu da postavim oglas?
2022 02 10
Takodje ni ja, tacnije postavim ga i nakon sat vremena bude obrisan.Treci put mi se ovo desava za 24h.🙄
2022 02 10
> TAJCIV: > > JovanaElenica: > > Takodje ni ja, tacnije postavim ga i nakon sat vremena bude obrisan.Treci put mi se ovo desava za 24h.🙄 > isto...stvarno ne znam gde gresim...pisala sam adminu i nema odgovora ni pojasnejnja...jedino sto znam da u odabiru dom...ima podgrupa npr. tekstil...dekor...i ako ne pripada ni jednoj kategoriji stavim bilo sta jer drugacije ne moze ni da se postavi slika...ta podgrupa je cini mi se stura..nije sve za dom dekor i tekstil...mozda gresim... I ja sam pisala adminu dobila sam odgovor, ali i dalje ne vidim gde sam pogresila...Sve je po pravilima. Eventualno da probam da promenim naslovnu fotografiju oglasa, to mi je poslednja nada😅
2022 02 11
Meni brišu Mac senku,original,moje slike,ne kapiram u čemu je problem ]:(
2022 02 15