Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Ugradnja silikona u grudi

Devojke, kog doktora biste preporučile za ugradnju silikona u grudi ali da lično imate prijatna iskustva?
2022 02 14
Ja nisam za to osim u slucaju da bas mora zbog nekog debelog razloga.Mislim da je klinika Colic,mislim da se tako zove su bas za to.
2022 02 15
Ja preporučujem i da istražite koje sve bolesti mogu da se dobiju od silikona, spisak je dugačak i apsolutno nije vredno.
2022 02 18
Osim ako nemate neki zdravstveni problem pa da vam je to neophodno isto vam predlazem da dobro razmislite o tome i ne podlezete trendovima i kvazi idolima.
2022 02 18
> Esprit21: > Osim ako nemate neki zdravstveni problem pa da vam je to neophodno isto vam predlazem da dobro razmislite o tome i ne podlezete trendovima i kvazi idolima. Slazem se i sa vama i sa clanicom iznad...samo ako ima bas zdrastveni razlog za to.Ovako iz "kopiranja" i onaj fazon da su sve klinke iste,nikako ne preporucujem silikone.
2022 02 18
Jeste zdravlje na prvom mestu, ali ako ste zdravi - zasto da ne?! Clanica nigde nije navela da bi ugradila 2 lubenice od po 10kg. Verujem da se uopste ne radi o zelji za trendom, nego lepsim izgledom. Nemam ni jednu estetsku korekciju, ali podrzavam apsolutno. Zena mora biti lepa sebi i zadovoljna sobom. (uz ostalo i fizickim izgledom).
2022 02 18
Raspitajte se dobro, nije malo ulaganje i obično nije ni doživotno.
2022 02 19
Nemam ličnog iskustva ali sam za Igora Maljkovića čula samo reči hvale, sa više strana.
2022 02 23
Dr Aleksandar Urosevic,radi u Eterni i Atlasu,vrhunski strucnjak,posle 3 dana sam vozila kola.
2022 03 07
Ja ti ne bih preporucila Colice. Oni su samo na glasu. Meni se dopada dr Elena Kantar - Elenoro clinic i planiram kod nje
2022 03 14
Dr. Arsic. Uradila sam silikone sad krajem 11 meseca. Prezadovoljna sam :)
2022 03 15
Mogu da vas pitam za cenu koju ste platile?
2022 03 15