Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Uslužna prodaja

Zdravo. Da li se neko na instagramu bavi uslužnom prodajom odeće? Molim vas da se javljate ovde i napišete kako funkcioniše vaš rad :)
2022 02 20
Ja se ne bavim, ali konkretno ako u pretrazi ukucate samo “usluzna prodaja” izacice Vam dosta bas profila. I u principu svi posluju isto tako sto im posaljete slike predmeta i napisete Vasu cenu, npr 5.000din, ona objavi na svom profilu ali napise cenu 5.700 din. Vi joj tih 700din uplatite kad Vam legne uplata od kupca ( Po meni najbolja opcija) i samo sam na jedan profil naletala gde traze da im se prvo uplati 400din (mislim za 3 predmeta) pa onda tek objavljuju slike (pa ako se proda, proda) . Ja sam slala mnogim profilima, iskreno negde sam i razlicite cene slala, jer iskreno ni ne pamtim, bitno mi je da se resim tih stvarcica, pa mi je bilo bitno samo da ih prodam. Licno ne kupujem ni od koga tako da sto se toga tice tu nemam iskustva…Ali sto se tice prodaje, dosta sam prodala preko tih profila za 1 mesec. Samo sto je sad pokrenut talas tih profila i ima ih previse i dnevno previse ubacuju predmeta.
2022 02 20
Sto se tice toga koliki procenat dodaju na Vasu cenu uglavnom je 500 din. Iskreno super. Jednom profilu sam poslala haljinu za 5.000din, ona je objavila po ceni od 7.000 din. Rekla sam ok, sto se mene tice meni nije problem da ti posle prebacim 2.000din ako zaista uspes da je prodas po toj ceni, iako smatram da se previse ugradila u smislu ne da mi je zao da joj uplatim, vec znam da se niko nece javiti za tu cenu…I naravno niko se nije javio, da je stavila za 5.500 sigurno da bi se neko javio.
2022 02 20
> Moderna11: > Sto se tice toga koliki procenat dodaju na Vasu cenu uglavnom je 500 din. Iskreno super. Jednom profilu sam poslala haljinu za 5.000din, ona je objavila po ceni od 7.000 din. Rekla sam ok, sto se mene tice meni nije problem da ti posle prebacim 2.000din ako zaista uspes da je prodas po toj ceni, iako smatram da se previse ugradila u smislu ne da mi je zao da joj uplatim, vec znam da se niko nece javiti za tu cenu…I naravno niko se nije javio, da je stavila za 5.500 sigurno da bi se neko javio. Mozes li da nam napises te profile sa kojima si ti saradjivala? Mislila sam na te pouzdane jer u moru profila, nema pojma da znamo ko je kakav, ovako preporuka je super
2022 02 20
Moze, evo 2 koje sam nasla u inboxu… women_s_revolution, ormaric44, E sad slala sam i drugim stranicama ali preko njih npr nisam prodala, sto ne znaci da su losi, vec prosto nije bilo zainteresovanih…To su uglagnom profili usluzna prodaja… Probajte sa ova prva 2, a i sta god Vam izadje u pretrazi sto da ne ☺️☺️☺️
2022 02 21
> Jazzbarbie: > Zdravo. Da li se neko na instagramu bavi uslužnom prodajom odeće? > Molim vas da se javljate ovde i napišete kako funkcioniše vaš rad :) Ukucajte HES u pretragu profila na insta, pa proverite ako vam oni odgovaraju, ja prodajem cesto preko njih.
2022 02 21
> Dadanagaga: > > Jazzbarbie: > > Zdravo. Da li se neko na instagramu bavi uslužnom prodajom odeće? > > Molim vas da se javljate ovde i napišete kako funkcioniše vaš rad :) > Ukucajte HES u pretragu profila na insta, pa proverite ako vam oni odgovaraju, ja prodajem cesto preko njih. Kakva ti je prodaja preko njih? Vidim da na profil kaze samo odlicne utiske, naravno. Ali malo mi je cudno da se proda po 10 stvari u 3 dana recimo. Kad imamo da recimo ovde predmeti stoje i mesecima, a generalno tamo nije ni mala kotizacija 10-20e. I ako se proda makar jedan predmet (koji moze da bude i 3e) novac za kotizaciju im ostaje, a vi ste u minusu 7 ili 17e, zavisi kolika je pocetna kotizacija bila 🤔
2022 02 22
Probala,bacila 20 eura. Proda se ako bukvalno hocete da poklonite stvari,po 2-3 eura da date nesto sto vredi 20. Pre su vracali kotizaciju,ali vise ne... A za ove koji navodno zarade na jednom hesu po 15000,ne znam kako... 🤷
2022 02 22
Po kom principu rade te strane? Oglase predmet i ako se neko javi oni podele podatke sa prodavcem? I sta u slucaju da kupac nije zadovoljan, kako to resavaju? Meni je logicno da ta usluzna prodaje ide po principu ako se predmet proda uzmu proviziju, ako se ne proda onda ne treba ni placati, tako bih ja radila da drzim neku slicnu stranicu. Suludo bi mi bilo da mi neko placa 20 evra za nista.
2022 02 22
> IvanaL04: > Probala,bacila 20 eura. Proda se ako bukvalno hocete da poklonite stvari,po 2-3 eura da date nesto sto vredi 20. > Pre su vracali kotizaciju,ali vise ne... > A za ove koji navodno zarade na jednom hesu po 15000,ne znam kako... 🤷 E ne znam bas ni te sto zarade po 15000 to su bas neki izuzeci koji imaju te neke top stvari koje su most wanted danas. Ali ako prodas stvari u vrednosti manjoj od uplacene kotizacije onda imas sledeci HES gratis. Ali bas trebas da pogodis cenu kad formiras. Sta znam ja sam 2x ucestvovala, oba puta sam zaradila nesto sitno, al ajde....sad sam kontala da nadjem neku od drugarica pa da zajedno ucestvujemo pod mojim hesom i podelimo tu kotizaciju. Koliko sam skontala da tu ima krsa riba koje vrbuju monine tasne i tako te nebuloze za tipa 20e....
2022 02 23