Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Negativna ili?

> Esprit21: > Nije ista stvar, jer je u toj temi ustanovljeno da je prodavac obelezio predmet kao crn, a u stvari je predmet braon boje. Moguće da sam to preskočila, znajući da i crna boja ima milion nijansi, evo u mom garderoberu su pretežno crne stvari a da krenete da upoređujete nema dve iste, za neke bi verovatno neko rekao i da su tamno braon ili tamno sive a meni ono brate mili sve crno :') U svakom slučaju, podsetilo me na ovo, jedan predmet a svako ga drugačije doživljava... Pa čak mi se dešavalo i uživo kad gledam nešto sa drugaricom na primer, ono što je meni puder roze njoj je bež ili meni nešto izgleda kao topli ton sive a njoj je to braon i nema boga da se usaglasimo :)
2022 02 24
> yellowmornings: > Bižuterija je u pitanju, "zlatno" i "srebrno" sam koristila samo da bih opisala boju. 500 dinara su bile, neću crći zbog tog iznosa, samo su mi prosto nenosive ovakve minđuše. > Meni su definitivno ljubičaste na njenoj slici, a na mojoj svetlo ljubičaste koje idu ka roze. Kad duže gledam njenu fotku uviđam da se nazire zlatna boja na alkama, verovatno me je pored takvog osvetljenja povuklo i to što su cirkoni srebrni pa mi je nekako logično bilo da je i ostatak takav. Bez obzira na sve, i dalje mislim da na slici iz oglasa lepše izgledaju. Članica jeste ponudila poklon, ali kasnije je opet prekršila rok za slanje, nemajući nameru da me samoinicijativno informiše o novostima s obzirom na to da sam ovih dana živela u 2 grada i moglo je doći do vraćanja paketa. Platila je poštarinu, pa neka to bude neki vid iskupljenja. > Hvala vam na komentarima, definitivno ću se idući put detaljnije raspitati pre kupovine predmeta 🌸 A što kažeš da su "nenosive"? Apsolutno su identične kao na njenoj slici, doduše kod nje su slikane u mraku. Ali to je to.
2022 02 24
Živela sam u iluziji da su srebrno-tamnoljubičaste. Da sam znala da su alke zlatne ne bih ih u životu naručila, baš mi je kič. Srebrni cirkoni i zlatne alke 🤢🤢🤢 Nijansa ljubičaste mi je takođe grozna, a i minđuše su baš minijaturne. Da ne mračim više, trebalo je da tražim još slika, konkretizaciju boja i pitam za dimenzije. Okačiću ih ovde u nadi da će nekome poslužiti, pošto će meni definitivno truliti u fioci. Obrisaću uskoro ovu temu, pošto smo došli do zaključka da saradnja nije za negativnu ocenu.
2022 02 24
1 2