Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Ishrana, recepti, ekologija /

Crvi u hlebu !!! E kad se nisam tad slogirala, nikad necu !!!!

Kao i svakog jutra, kupujem hleb u jednoj lokalnoj pekari. Zaista im je divan hleb, uvek svez. Doslo je vreme rucka, secenje hleba, kad ja zapazim neke crne mrvice po njemu, pri dnu. Pocela da secem narednu krisku, i od hleba se samo odvoji dno a u njemu 4 ogromna crna, necete verovati, velicine do 3 cm. E kad se nisam tad slogirala, nikad necu !!!! [:uplasen] Morala sam ovo da slikam i podelim sa Vama ! [slika:584b7639-8b1c-4ae9-89a5-6a70e1f94361]
2013 09 15
[:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran]
2013 09 15
Idi u pekaru i reklamiraj hleb! [:besan]
2013 09 15
joooooooooooooooooooooooj [:besan] [:besan] [:besan] [:besan]
2013 09 15
[:uplasen] [:uplasen] [:uplasen] [:uplasen]
2013 09 15
Uh svasta...dobro je pa ne jedem hleb... [:sokiran]
2013 09 15
ajooooooooooojjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!! fuuuuuuuuujjjjj!!!!!!!! strašno, kako mogu to sebi da dozvole [:vrtoglav] [:sokiran] [:isfrustriran]
2013 09 15
Uh, ne mozes zamisliti koliko cekam da svane [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran]
2013 09 15
Užasno!!!! I meni se to jednom desilo, izgubila sam istog trenutka apetit [:besan] [:besan] [:besan] [:besan]
2013 09 15
auuuuu [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran]
2013 09 15
Zasto si slikalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa FUUUUUUJJJJJJ [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati]
2013 09 15
Stravicno! Ja sam jednom naletela na cekinju od 3cm u plazmi. Nisam je jela cele naredne godine, a plazmu obozavam.
2013 09 15
Divno, dodaću ovo u svoju kolekciju horora tik pored komada đubreta nalik na slepljenu kosu izvađenu iz kanalizacije, koju sam našla u čak dve prilike, jednom u Somboledovom, a drugi put u Imlekovom voćnom jogurtu. Nisam nikakavu hranu kupila ovde već tri godine. Toliko mi se zgadilo. [:besan] Kontrola hrane je NULA. Inače, devedesetih smo redovno kupovali nepečen hleb u kome se moglo naći svašta -- nokti, kosa, neidentifikovane crne kuglice itd., itd. Kao neko morbidno Kinder jaje u pekarskoj varijanti -- kupiš 'lebac pa porediš sa komšijama ko je šta u njemu našao. Gnusno [:smejati] Any, onda smo počeli sami da pečemo hleb...
2013 09 15
Joj da nije u pitanju pekara Bata Bane?
2013 09 15
Ne, ovo je nasa pekara u Pirotu, jako je poznata, mislim da postoji vise od 50 godina... Sad mi nedostaje samo ono vreme kad smo kao deca odlazili na selo, uh ne mogu da zaboravim bakin hleb.... [:osmeh]
2013 09 15
1 2