Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Lotovi - da ili ne?

Vasa misljenja, posto ni sama vise ne znam. Da li ih nudite, da li ih kupujete i da li volite uopste da ih kupujete?
2022 03 03
Nudim mesecima veliki paket odece na podforumu rasprodaje, medjutim nema zainteresovanih Na starom nalogu na instagramu sam ranije uspevala da prodam BAS dosta tih paketa od po 20-30-40 stvari zavisi koliko u tom trenutku izbacim garderobe iz ormara Ali ovde na sajtu nikad nisam to prodala iako mislim da je cena i vise nego povoljna Licno retko kad kupujem preko sajta, a i inace, trenutno ulazem novac u neke bitnije stvari:)
2022 03 03
Ja sam poslednjih dana bas ulozila dosta snage, volje i vremena praveci lotove i slikajuci sve, vodeci se idejom "kupi vise, plati manje", ali mislim da sam pogresila negde. Zato me interesuje da li je iko na sajtu prodao tako nesto? 🤗😊
2022 03 03
Ja jesam,ali samo dečije stvari 😊 Jedino za decu kupuju tako lot. I kada kupe prvi put,i vide da su stvari u odlicnom stanju,kupuju opet,jer je provereno.
2022 03 03
Nisam kupovala tako jer nema sanse da mi od 10 stvarcica sve odgovara. Ali ako je sve u super stanju i povoljno, preprodavcima bi super doslo. Padalo mi je na pamet tako da uzmem, ne znam, 5 majica, 2 mi odgovaraju, 3 cu prodati, ali nemam ni vremena ni zivaca time da se bakcem, dovoljno mi je i ovo moje sto prodajem 😄
2022 03 04
Pa sad, vrlo specificna kategorija. Lot po meni deluje kao dobar potez ako: 1. ima dosta komada raznih velicina, to zanima preprodavce (ali ne vidim poentu oglasavati tako nesto ovde) 2. ako ima par komada, bitno je da budu u istoj velicini i mozda slican stil da je veca sansa da se kupcu svidi sve 3. kao sto rece clanica iznad, veca je sansa prodati lotove decije odece nego za odrasle Cistili smo juce sestrin ormar, bas dosta odece koje je prerasla i oglasila sam 2 lota koja imaju smisla da kupi jedna osoba, povoljno i ne previse komada u jednom lotu i nekako slicnog fazona. Otprilike gledam sta bi ja uzela u toj situaciji i po tome sam ih kreirala (sorry ako zvuci kao reklama, namera mi je samo da pomognem)
2022 03 04
Pa i ja se vodim tim, da grupisem bar po velicinama, a sto se stila tice, moj je uglavnom dosledan i standardan. Ali da li samo ja sticem utisak da ljudi sve manje kupuju ili je zaista tako, jos uvek nisam sigurna.
2022 03 04