Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevara na krpicama, molim da procitate i date vas komentar

pozdrav devojke, imala sam pre par dana jednu situaciju i nisam sigurna da li je prevara ili sta. Naime javila mi se devojka kojoj se svideo jedan moj kombinezon i zamolila me da joj posaljem kako stoji iza (na zadnjici) sto sam i snimila, posle toga me je zamolila da joj slikam/snimim sve od stvari sto imam ali donje delove da snimim i iza, sto sam i uradila, nakon toga me je pitala da li mogu da joj snimim ako imam neki kupaci kostim, ja sam rekla da mogu poslati slike istih na podu ali da ne zelim slikati na sebi, na sta je rekla da razume. Sliku jednog sam poslala na sebi samo od spreda koju imam od letos u telefonu, gde mi kaze da li mozes i iza da ga snimis obzirom da si mi poslala vec sliku kako stoji napred zanima me kakav je na zadnjici ja sam rekla da ne zelim isto je kao da sam u donjem vesu sto mi je bezveze. Nakon cega meni devojka kaze da razume i da mi se javlja ujutru da mi kaze za sta se odlucila gde nestaje totalno, dala mi je broj za vacap ne znam smem li da vam ga okacim da obratite paznju ako vam se javi posto meni ovo izgleda ili na pedofiliju ne znam kako bih nazvala ovo, malo mi je cudan sam pristup devojke i komentarisanje gradje izgleda. devojci vise ne stizu poruke i nema je a nije me blokirala pritom nije imala sliku, stoji samo ime i status na vacapu. poruke nemam jer mi sam telefon brise zbog nedostatka memorije, sta vi mislite o ovome? znacilo bi mi da prokomentarisete.
2022 03 08
Ovo se desavalo i desava se i dalje godinama, sto ovde sto na drugim mestima; infiltriraju se ovde neki manijaci sa laznim profilima i zaludjuju clanice da salju slike na sebi iz svih uglova. Zavisi samo sta im je fetis, da li hoce slike polugolih tela, ili uske odece, neki su trazili slike kako stoji obuca na nozi... ima raznih Jedno vreme je ovde bila najezda nekih clanica sto su prodavale koriscen ves, pa samim tim privukle hordu fetisara. Jedva se procistilo, ali sigurna sam da i dalje vrebaju iz senke
2022 03 08
iskreno nisam znala , ovo mi je katastrofa. zgrozena sam, kakvih budala ima. odmah mi je i bilo cudno pitanje 'je l mozes da mi slikas kako stoji na zadnjici' bljuvotina i sta se dogadja sa ljudima boze ...🤮
2022 03 08
Evo ja cu ti reci da mi se desila ista situacija ali na kupujemprodajem, gde sam okacial helanke. Isto sam poslala slike jer mi nije ni na pamet palo da je to neki manijak, medjutim osoba se zahvalila i rekla kako ce javiti. Nakon par dana na whatsappu se promeni slika (prbvo je bila neka nebitna tipa livada sta znam) a posle par dana kad sam slucajno usla u arhivu razgovora na slici je bio neki tinejdzer od mozda 12-13god max. Nakon par dana opet je slao sa istog broja upit za dodatne slike, i opet je sklonio sliku na sta sam mu ja pripretila da cu mu naci IP adresu i roditelje i prijaviti i od tada mu se gubi svaki trag. Dakle nisu samo manijaci nego i napaljeni klinci koji nisu dobili dovoljno batina.
2022 03 08
Isto mi se desilo,devojka mi je trazila da joj slikam sorts kako stoji otpozadi. Rekla sam joj da mi je mali da ne mogu da udjem u njega,gde mi je rekla citiram ‘mozes da nadjes nekog ko moze pa da mi slikas’ 🤨🤨🤨 pritom sam videla kod nje da ima negativnu ocenu od devojke kojoj je ona dala negativnu jer nije htela da slika kako stoji… uzasss
2022 03 08
Jaoo , meni se covek od 40 godina javio na kp za haljinu,trazio mi je slike,rekao je da kupuje za zenu,zatim mi je poceo davati komplimente🤮🤮🤮 > AnaDjxx: > Evo ja cu ti reci da mi se desila ista situacija ali na kupujemprodajem, gde sam okacial helanke. Isto sam poslala slike jer mi nije ni na pamet palo da je to neki manijak, medjutim osoba se zahvalila i rekla kako ce javiti. Nakon par dana na whatsappu se promeni slika (prbvo je bila neka nebitna tipa livada sta znam) a posle par dana kad sam slucajno usla u arhivu razgovora na slici je bio neki tinejdzer od mozda 12-13god max. Nakon par dana opet je slao sa istog broja upit za dodatne slike, i opet je sklonio sliku na sta sam mu ja pripretila da cu mu naci IP adresu i roditelje i prijaviti i od tada mu se gubi svaki trag. > Dakle nisu samo manijaci nego i napaljeni klinci koji nisu dobili dovoljno batina.
2022 03 08
I meni su stizale takve poruke, mahom na Lalafo i KP, ovde ne, ali radi predostroznosti nikada ne saljem takve slike. Iako ne mora biti nista sumnjivo, u 99% slucajeva jeste. Jer ako si stvarno zainteresovan za predmet, nije bitno kako meni stoji, jer nismo svi iste gradje. Ako meni nesto lose stoji, ili mi je malo/veliko, ne znaci da ce tako biti i na nekom drugom.
2022 03 08
> AnaDjxx: > Evo ja cu ti reci da mi se desila ista situacija ali na kupujemprodajem, gde sam okacial helanke. Isto sam poslala slike jer mi nije ni na pamet palo da je to neki manijak, medjutim osoba se zahvalila i rekla kako ce javiti. Nakon par dana na whatsappu se promeni slika (prbvo je bila neka nebitna tipa livada sta znam) a posle par dana kad sam slucajno usla u arhivu razgovora na slici je bio neki tinejdzer od mozda 12-13god max. Nakon par dana opet je slao sa istog broja upit za dodatne slike, i opet je sklonio sliku na sta sam mu ja pripretila da cu mu naci IP adresu i roditelje i prijaviti i od tada mu se gubi svaki trag. > Dakle nisu samo manijaci nego i napaljeni klinci koji nisu dobili dovoljno batina. Tako je klinci ili neki manijak.
2022 03 08
ovo je definitivno zanimljiva tema, da li je moguce da ljudi rade ovo? opet kazem zgrozena sam, bukvalno mi nije ni na kraj pameti bilo da moze nesto tako da bude , uradila sam 150 snimaka bukvalno iz svih uglova misleci da je neko normalan, jer su mi i pre devojke trazile da snimim jer ne mogu da procene kako stoji i nikada mi se ni slicno nije desilo. ne mogu ni imena profila ovde da se setim, secam se da je imala samo jedne pantalone okacene i ni jedan utisak, ali rekoh mozda je nova sta znam... nadam se da od toga ne moze nista da se desi iskreno , makar da imam profil da vam prosledim da se pazite ali se ne secam kako se zvala , ukoliko neka zeli imam broj mozda vam posalje isti ako trazi nesto ...
2022 03 08
Ima ih! Meni je tip tražio da fotografišem sandale na sebe, na šta sam prestala da odgovaram na pozive. Bio je uporan 10-tak dana.
2022 03 08
> Nina136: > I meni su stizale takve poruke, mahom na Lalafo i KP, ovde ne, ali radi predostroznosti nikada ne saljem takve slike. Iako ne mora biti nista sumnjivo, u 99% slucajeva jeste. Jer ako si stvarno zainteresovan za predmet, nije bitno kako meni stoji, jer nismo svi iste gradje. Ako meni nesto lose stoji, ili mi je malo/veliko, ne znaci da ce tako biti i na nekom drugom. i to jeste , ali je fora sto mi je poslata slika kao gde se ne vidi glava samo gradja gde me devojka bukvalno moli da joj slikam iza jer ne moze kao da proceni , u pocetku mi stvarno nije bilo sumnjivo jer mi nikad nije problem bio da slikam devojkama i ja prva za vecinu stvari za koje ne mogu proceniti kako stoje zatrazim sliku devojkama , ali ovo boze sacuvaj
2022 03 08
drago mi je da ste se odazvale na forum, sinoc sam pokusala da nadjem da li je neka kacila nesto slicno ali nigde nije bilo, te sam odlucila da vam se obratim da cujem drugo misljenje
2022 03 08
pritom prvo nisam imala vremena da slikam devojci , gde je ona slala ceste poruke "ej kada mi slikas" , " ej da li mozes danas hitno mi je da porucim i slicno" stvarno mi nije bilo sumnjivo do sad..
2022 03 08
Ma nema isprobavanja sto se mene tice, posle te situacije, nikom ne saljem, ako odgovara po opisu i merama super, slike na meni dobiti nece i poz Ko hoce da kupi i predmet mu se stvarno dopada, nece traziti takve bizarne zahteve pogotovo sto niko nije gradjen identicno
2022 03 08
> AnaDjxx: > Ma nema isprobavanja sto se mene tice, posle te situacije, nikom ne saljem, ako odgovara po opisu i merama super, slike na meni dobiti nece i poz > Ko hoce da kupi i predmet mu se stvarno dopada, nece traziti takve bizarne zahteve pogotovo sto niko nije gradjen identicno Upravo tako, slazem se. Pojedinim clanicama cak lepo stoji i u opisu profila da ne slikaju stvari na sebi, i po meni je to ispravno. Poslacu ti u cm tacne mere, slikacu ti tu stvar iz svakog ugla, na krevetu/podu/ofingeru, ali na sebi jok. I bas tako, ko je ozbiljan kupac nece imati takve zahteve, i resice sve u tri poruke, a mahom ti sto tako ispituju na kraju nista i ne kupe 😂
2022 03 08
1 2 3 4