Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Promocija- da ili ne?

Kakva iskustva imate sa promocijama na ovom sajtu?
2022 03 11
Ja sam za to da se uvek podrži rad sajta putem reklama. :") Svi zaradimo nešto na sajtu, pa je red i da im se uzvrati.
2022 03 11
Ummm takva da pretežno nisu dostupne...Miss Diva slažem se!^^ Ah i da, pre neki dan sam uplatila da dopunim "novcanik" ali se ovoga puta dopunio nije😂
2022 03 11
A kako mogu da iskoristim novac koji sam uplatila? Iz nekog razloga ne mogu da kupim nijednu od ponuđene tri usluge
2022 03 11
> Nadaaa1110: > A kako mogu da iskoristim novac koji sam uplatila? Iz nekog razloga ne mogu da kupim nijednu od ponuđene tri usluge Pa to onda znači da trenutno nema slobodnih datuma, tako da za sad nikako. Moraš da proveravaš stalno, dok u nekom trenutku ne naletiš na dostupne datume. Srećno!!!🥰
2022 03 12
Bezvezee… hvala na odgovorima svakako 😊
2022 03 12
> Nadaaa1110: > A kako mogu da iskoristim novac koji sam uplatila? Iz nekog razloga ne mogu da kupim nijednu od ponuđene tri usluge Od kada su dodali nove kategorije, mnogo je manje mesta za promociju, te se samim tim i prebrzo popunjavaju...
2022 03 12
Ja bi ih češće uplaćivala da datum može stvarno da se izabere jer dok dođe na red stvar ako je atraktivna, prodaće se do tad. Inače, povećavaju broj pregleda, a da li će se i prodati nešto, ko to zna. Podržavam rad sajta uplatom VIP članstva za sad. 😁
2022 03 13
> MissDiva: > Ja sam za to da se uvek podrži rad sajta putem reklama. :") Svi zaradimo nešto na sajtu, pa je red i da im se uzvrati. Nemojte da mislite da su oni siroti. Svi ovi baneri sa reklamama koji se vrte na sajtu, pa ih slučajno kliknemo, lepe parice od klikova se dobiju
2022 03 13