Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevara...

Dogovor je bio da se nadjemo licno, nakon toga se nije javljala, nisam htela da je mucim pošto je rekla da ima dete pa sam joj ostavila u prodavnici pored zgrade, gde je preuzela i bilo sve normalno i samo je nestala, pisala sam joj opet rekla je da ima smrtni slucaj, gde sam opet sacekala nedelju dana kako je rekla, ali zene nema nigde tako da eto podaci da ne zezne jos nekog. Jeste moja greska sto sam htela da ispadnem dobar čovek ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/35c30a61b3d286e8c4ba19bab8e3daaf.jpg)
2022 03 26
Ostavila si bez da si uzela novac za to?
2022 03 26
voimja oca. možda je pomislila da ste joj poklonili, posle i da ste zaboravili. podsetite je tako što ćete joj, barem, ostaviti negativan utisak.
2022 03 26
Kako si ostavila a nije ti platila 🤷
2022 03 26
Ček, vas dve se niste srele već je dogovor bio da ostavite paket a ona će da uplati naknadno novac? Jesam dobro razumela? Ja bih joj otišla na vrata da lično tražim novac, imate adresu.
2022 03 27
Dogovor je bio da se nadjemo, ali je pustila poruku da trazi nekog na 10 min da pricuva dete samo da bi preuzela paket i onda se nije javljala, a ja sam vec bila krenula kolima i najlakse mi bilo tako u radnji pored jer nisam mogla da je dobijem pa mi bi glupo na vrata da joj kucam. Do tad je bila bas fina, nisam ocekivala ovako nesto
2022 03 27
Najavite joj se porukom da cete doci po novac ako joj je problem da uplati, adresu imate. Joj majko mila, kakvih sve ljudi ima…
2022 03 27
Nemojte ostavljati ovako javno tuđe podatke, ima raznih budala. Samo ostavite link profila… </3 Mislim da će članice bolje putem linka prepoznati osobu… Baš mi je žao zbog cele situacije. Nadam se da je samo nesporazum…
2022 03 27
Daj negativnu sa obrazloženjem situacije i ćozdra.
2022 03 27
> MissDiva: > Nemojte ostavljati ovako javno tuđe podatke, ima raznih budala. Samo ostavite link profila… </3 > Mislim da će članice bolje putem linka prepoznati osobu… > Baš mi je žao zbog cele situacije. Nadam se da je samo nesporazum… Secam se od ranije da se tako radi, jer ljudi lako prave nove profile, ne znaci nekom korisnicko ime. Samo sam htela da upozorim i to je to
2022 03 27
Pa hocete joj ostaviti negativnu, traziti novac?
2022 03 30