Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Manipulator i Prevarant

Nikako saradnja sa Daca923. Nikako uplata pa slanje. Manipulator! NIKAKO!!!
2022 03 30
Da li vam je na kraju vratila uplaceni novac ? Sudeci po temi verovatno nije, ali cisto da budemo nacisto.. Ja ne znam kako ljude vise nije sramota. A opet, sa druge strane, clanica ima 5 negativnih ocena od ukupno 11, da li ste videli to pre saradnje sa njom ?
2022 03 30
Pritom devojka opasno krsi pravila sajta i jedan isti predmet kaci po nekoliko puta .. Ovde bi trebao admin da reaguje ..
2022 03 30
Sta je sa ljudima, zar je postalo toliko tesko imati normalnu saradnju? Dogovor, uplata, slanje... sve to moze u kratkom roku, ne razumem cemu nepotrebno odugovlacenje, zavlacenje, muljanje, vredjanje? Obratite se adminu da vam skine negativne ocene.
2022 03 30
I šta sad!? Korisnik blokiran, otvara nov profil i nastavlja dalje. Raspad sistema. Ovaj sajt davno nije ono što je nekad bio, džabe 3 Admina. Pošteni stradaju, lopovi haraju, pravila se bestidno krše. Prava slika našeg društva.
2022 03 30
Normalne saradnje su sve redje. Svelo se na to da cu radije da kupim nesto sto mi mozda ne odgovara 100%, ali od clanice koja je zaista korektna i normalna.
2022 03 31
Mislim da je većina članica na mk, ipak, ok. Pre saradnje, kao kupac, morate pogledati ceo profil i napraviti procenu. Što se tiče ove blokirane članice, u kratkom roku 3 nepreuzeta paketa (20 dana rok za podizanje paketa), što sasvim jasno ukazuje na to da nema osećaj odgovornosti.
2022 03 31
> REASHOP: > Mislim da je većina članica na mk, ipak, ok. > Pre saradnje, kao kupac, morate pogledati ceo profil i napraviti procenu. Što se tiče ove blokirane članice, u kratkom roku 3 nepreuzeta paketa (20 dana rok za podizanje paketa), što sasvim jasno ukazuje na to da nema osećaj odgovornosti. Nema garancije, post ispod, članica 500+ utisaka uvaljuje sako.
2022 03 31
Ja taj sako, iskreno, ne bih kupila već na osnovu fotografija u oglasu.
2022 03 31
Koliko vidim, nikakve aktuelne komade ovde ne treba kupovati jer preprodaju po vecim cenama, cesto i kopije a jos uvaljuju i djubre. Svaki dan po 1-3 nove prevare
2022 03 31
> SvetlanaRadic: > Koliko vidim, nikakve aktuelne komade ovde ne treba kupovati jer preprodaju po vecim cenama, cesto i kopije a jos uvaljuju i djubre. Svaki dan po 1-3 nove prevare Slažem se. Mnogo bolje prolazim sa krpicama koje je neko kratko i nosio ali je u besprekornom stanju.
2022 03 31
Isto Apple, cesto nadjem i Zarine komade ali neke starije modele koje ja licno volim i obicno su donele clanice iz inostranstva, uglavnom proizvodnja Maroko/Indija/Turska/Egipat pa su materijali kvalitetniji. Ovo sad se nikad ne bih usudila da uzmem
2022 03 31