Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Uplate pa slanje, uvredjene nove clanice

Interesantno mi je kada neka clanica koja pritom nema ni jedan utisak i nova je krene da se buni na uplatu pa slanje. Pritom kaze kako ona da zna da ja nju necu citiram "zajebati" i poslati. I jos na sve to kaze da ona i ako ne preuzme meni se vraca paket i opet je roba kod mene. Pa naravno da mi se vraca ali vraca mi se i dupla postarina koju ja moram da platim oko 1000 dinara. Mislim da nove clanice bez ijedne saradnje treba da budu spremne da mi koje smo duze ovde bas iz tih razloga da bi zastitile sebe trazimo prvo uplatu pa vam onda saljemo robu i slikamo putovnice. Kako kazu uzmi ili ostavi i cao.
2022 03 31
Slažem se. I ja insistiram na uplati unapred ukoliko članica ima malo utisaka ili ima negativne ali ne one od admina već za bilo kakve prevare. Radije neću prodati nego da se cimam i stresiram kad ne moram.
2022 03 31
Upravo tako , zasto da razmisljam i rizikujem. Ja znam za sebe i uvek ispostujem ali ne mogu da znam da li ce me neko novi zavrnuti. Jer 1000 dinara njje u danasnje vreme mala stavka da bi se rasipalo na neciji bezobrazluk i neodgovornost.
2022 03 31
Bas tako. I sama uvek tako radim, ali na srecu, do sada mi se niko nije bunio. 🤗
2022 03 31
Kad kupac trazi slanje pouzecem onda uvek trazim unapred uplatu u visini duple postarine a ostatak na otkup i onda smo svi relaksirani. Tad ce kupac uvek preuzeti paket,u suprotnom,to je macka u dzaku. Izuzetak su clanice koje zive u selu jer njima posta nije blizu a mozda nemaju mogucnost online uplate. Tad je slanje rizik ali se proceni na osnovu komunikacije sa clanicom. Do sada nikad nisam imala problem,uvek su preuzimale posiljke. Generalno,slanje pouzecem je rizicno i taj rizik prodavac preuzima ukoliko tako salje jer vise se ne moze osloniti na tudju savest i odgovornost jer je mnogi ljudi nemaju ni za bitnije,krupnije stvari u zivotu a tek da li ce podici paket i time direktno nekoga ostetiti,to nekome apsolutno nista ne znaci🙄
2022 03 31
> NatalijaaMina: > I jos na sve to kaze da ona i ako ne preuzme meni se vraca paket i opet je roba kod mene. Cula sam svasta, ali ovo je najgluplje rezonovanje koje sam u zivotu cula; jeste, kurirske sluzbe rade za dzabe njima i nama na uslugu :')
2022 03 31
> NatalijaaMina: > Interesantno mi je kada neka clanica koja pritom nema ni jedan utisak i nova je krene da se buni na uplatu pa slanje. Pritom kaze kako ona da zna da ja nju necu citiram "zajebati" i poslati. I jos na sve to kaze da ona i ako ne preuzme meni se vraca paket i opet je roba kod mene. > Pa naravno da mi se vraca ali vraca mi se i dupla postarina koju ja moram da platim oko 1000 dinara. > Mislim da nove clanice bez ijedne saradnje treba da budu spremne da mi koje smo duze ovde bas iz tih razloga da bi zastitile sebe trazimo prvo uplatu pa vam onda saljemo robu i slikamo putovnice. Kako kazu uzmi ili ostavi i cao. Apsolutno,moja roba,moj profil,moja pravila.Ko hoće,hoće,ko neće,sretan put.Niti živim od prodaje,niti mi stalo da pošto,poto prodam.
2022 03 31
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/fe5fcb4cfa12115d912e9a264ba07801.jpg)
2022 03 31
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d6fb818b9524109c764eb1b90ec5c1f4.jpg)
2022 03 31
Upravo profil sa 0 utisaka koji mi piše danima za isti predmet i kada sam rekla kako može da se naruči,dobila sam odgovor koji je članica navela u temi🤷‍♀️
2022 03 31
> NatalijaaMina: > Interesantno mi je kada neka clanica koja pritom nema ni jedan utisak i nova je krene da se buni na uplatu pa slanje. Pritom kaze kako ona da zna da ja nju necu citiram "zajebati" i poslati. I jos na sve to kaze da ona i ako ne preuzme meni se vraca paket i opet je roba kod mene. > Pa naravno da mi se vraca ali vraca mi se i dupla postarina koju ja moram da platim oko 1000 dinara. > Mislim da nove clanice bez ijedne saradnje treba da budu spremne da mi koje smo duze ovde bas iz tih razloga da bi zastitile sebe trazimo prvo uplatu pa vam onda saljemo robu i slikamo putovnice. Kako kazu uzmi ili ostavi i cao. 👏👏👏👏👏👏👏👏👏 ili sa negativnim utiscima kao ja što imam od pre 4 godine nažalost kao kupac kada smo drugrica i ja koristile profil zajedno pa smo obe dobile po jednu negativnu,od tada svima uplaćujem pre slanja i ne bunim se kada sami to traže,razumem sumnju.
2022 03 31
Meni samo nije jasno kako ne razumeju da placanje pouzecem ne garantuje da cete dobiti odgovarajuci predmet, jer svakako tek kada platite , mozete da otvorite paket i vidite sta je unutra. Takodje ne postoji mogucnost da blokirate novac a da ne stigne do prodavca. Ja preferiram pouzecem jer mi je lakse ali svakako mi nije problem da uplatim ukoliko je to uslov prodavca.
2022 03 31
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8443ce26e955ce0f5d96065038b11b77.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a8c3b16fc2e8df3844074846ae939fd4.jpg)
2022 04 01
Evo i od mene jedna zanimljiva konverzacija. Možda sam i ja bila malo gruba ali sada, kad je prošlo mesec dana, mi nije žao. Prvo, čovek (a 100% je muško) je nepismen, a drugo I DALJE ima 0 utisaka a stvari brdo. Ništa mi jasno nije .
2022 04 01
anka, a kakve on to slike od vas traži, šta da mu uslikate kao kupac, ličnu kartu, možda? :D ne kapiram.
2022 04 01
1 2