Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Uplate pa slanje, uvredjene nove clanice

Ja sam se dva puta opekla na to pouzecem i od tad sam zaista prekinula tako da saljem, jer zaista mi se ne placaju duple postarine i da ja moljakam nekoga da ide taj isti paket da podigne. Prvo uplata pa ti posle ili ga podigni ili ne. Imala sam i situacija da posaljem novu robu (jer kod mene je uglavnom sve novo) i da doticna gospodjica se posle dva dana od preuzimanja dok je iznosala javi i kaze kako joj ipak ne odgovara to sto je narucila pa da ja njoj vratim novac a ona meni iznosenu robu , na sta naravno nisam pristala.
2022 04 01
> Anka07: > Evo i od mene jedna zanimljiva konverzacija. Možda sam i ja bila malo gruba ali sada, kad je prošlo mesec dana, mi nije žao. Prvo, čovek (a 100% je muško) je nepismen, a drugo I DALJE ima 0 utisaka a stvari brdo. Ništa mi jasno nije . Vise je nego ocigledno zasto 0 utisaka, odbija ljude svojim odgovorima. Covek ne zna kako funkcionise sajt, u naslovu poruke lepo pise o kojem predmetu se radi, ne mora slika da se salje. Potom, ne mora covek da proizvodi stvari da bi procitao etiketu i napisao/odgovorio koji je sastav. Valjda ume da procita ili uslika etiketu. Covek da bi se bavio necim mora u to nesto da se razume, gospodin bi morao da poradi malo na nacinu ophodjenja prema potencijalnim kupcima, ovako ce ih samo oterati, a onda i da mu neko pokaze kako se radi online prodaja, objasni sve oko sajtova kako funkcionisu, kako se citaju etikete i pravilno opisuje predmet.
2022 04 01
> Anka07: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8443ce26e955ce0f5d96065038b11b77.jpg) > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a8c3b16fc2e8df3844074846ae939fd4.jpg) 😂😂😂😂😂😂👏👏👏👏 slikam sve bisere i pravim kolekciju u telefonu već 😂
2022 04 01
> EsBeBe: > anka, a kakve on to slike od vas traži, šta da mu uslikate kao kupac, ličnu kartu, možda? :D ne kapiram. Mislim da je poslala upit bez slike predmeta koji zeli, pa je naknadno poslala sliku bolera.
2022 04 01
Tačno je napisala koji predmet želi u poruci, tj. naslovu poruke.
2022 04 01
> AppleRed: > Tačno je napisala koji predmet želi u poruci, tj. naslovu poruke. Da, ali njemu kao muskarcu verovatno to nista ne znaci, pa je zeleo sliku predmeta kao potvrdu.. Nagadjam samo.
2022 04 01
Ja vise nikad ne uplacujem unapred. Ako ne postoji druga opcija, odustajem od kupovine ma koliko mi se predmet svideo. Ostah uskracena za 5500 din, bez porucene robe. Jos dobih uvrede,comalovazavanjevi pretnje
2022 04 01
Treba ga bataliti, ne vredi trošiti vreme na ovakve članove/članice.
2022 04 01
> EsBeBe: > anka, a kakve on to slike od vas traži, šta da mu uslikate kao kupac, ličnu kartu, možda? :D ne kapiram. Ma ne znam, nisam ulazila dalje u konverzaiju, da nisam videla ovaj forum, ne BiH se setila ovog komičara 🤣
2022 04 01
> Milica9933: > > EsBeBe: > > anka, a kakve on to slike od vas traži, šta da mu uslikate kao kupac, ličnu kartu, možda? :D ne kapiram. > Mislim da je poslala upit bez slike predmeta koji zeli, pa je naknadno poslala sliku bolera. Da, to je to. Nisam znala iskreno da ne treba da se obriše sve to u poruci (više to ne radim). Ali svakako nije akcenat na tome, nego na njegovih 0 utisaka i instiranju prvo "plata" pa slanje 🤣
2022 04 01
> JoaneJane: > > Anka07: > > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8443ce26e955ce0f5d96065038b11b77.jpg) > > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a8c3b16fc2e8df3844074846ae939fd4.jpg) > 😂😂😂😂😂😂👏👏👏👏 slikam sve bisere i pravim kolekciju u telefonu već 😂 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/95bb94ba0a382c6761299467be275e54.jpg) Ova moja objava je i kraj konverzacije. Ali me slatko nasmejao, uvredi se čovek što sa 0 utisaka neću da mu uplatim pare. 🤣
2022 04 01
> Esprit21: > > Anka07: > > Evo i od mene jedna zanimljiva konverzacija. Možda sam i ja bila malo gruba ali sada, kad je prošlo mesec dana, mi nije žao. Prvo, čovek (a 100% je muško) je nepismen, a drugo I DALJE ima 0 utisaka a stvari brdo. Ništa mi jasno nije . > Vise je nego ocigledno zasto 0 utisaka, odbija ljude svojim odgovorima. Covek ne zna kako funkcionise sajt, u naslovu poruke lepo pise o kojem predmetu se radi, ne mora slika da se salje. > Potom, ne mora covek da proizvodi stvari da bi procitao etiketu i napisao/odgovorio koji je sastav. Valjda ume da procita ili uslika etiketu. > Covek da bi se bavio necim mora u to nesto da se razume, gospodin bi morao da poradi malo na nacinu ophodjenja prema potencijalnim kupcima, ovako ce ih samo oterati, a onda i da mu neko pokaze kako se radi online prodaja, objasni sve oko sajtova kako funkcionisu, kako se citaju etikete i pravilno opisuje predmet. Ja sam "kriva" jer sam sve ono što izađe u poruci kad kliknete želim ovo, obrisala. Ali što kažete, vidi se iz naslova o kom se predmetu radi. A način njegove komunikacije je posebna priča 😁
2022 04 01
Ako su nove clanice treba imati razumevanja i mozda im objasniti kako funkcionise sajt.Ja sam se prvi put suocila sa uplatom unapred,na ovom sajtu.Godinu dana sa nula utisaka,niti od mene neko da kupi,a ja nisam htela da placam unapred,a niko nije hteo zbog nula utisaka da mi salje.Danas i ja trazim isto,uplata pa slanje.,uglavnom,nekada i posaljem pouzecem..Bilo mi je nenormalno da nekoliko hiljada uplacujem unapred,kao i vecini koja nije imala iskustva na ovom sajtu u to vreme.I na drugim sajtovima nisu trazili uplatu unapred, Jedna clanica mi je jednom trazila pouzecem i ja sam kazala uplata unapred.Zena je bila pristojna odbila je takav vid saradnje uz obrazlozenje koje ima smisla.Ako vi ne verujete meni,zasto bih ja verovala Vama,mora da postoji poverenje,ako ga u startu nema,onda jbg.Nasmejala sam se na to,naravno kazala sam joj da jeste u pravu ali da ja ne odustajem od prvo uplate.
2022 04 01
ja vec duže vreme sve plaćam unapred ako imaju račun a zaista dosta nas ima račun, dok kada mi kažu da ide uplata postnetom to mi dođe isto kao i pozećem i odustanem, robu sam uvek dobila nakon uplate, što se tiče prodaje sa moje strane fleksibilna sam i nisam imala vraćenih paketa, što reče članica jelena2606 treba ipak da postoji poverenje neko zaista, gledam da nekako procenim iz komunikacije pa se desi da i zatražim uplatu pre slanja....
2022 04 01
1 2