Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Akne / iskustvo posle mesec dana

Ćao drage, pre mesec dana sam pitala za iskustvo u vezi akni. https://mojekrpice.rs/forum/t/582922/akne-preporuka Pa sam htela da podelim sa vama lično iskustvo, posle mesec dana. Naime, išla sam na preglede i što se tiče svega - sve je uredu. 99% sam ubeđena da su moje akne posledica korone, jer su mi od tad krenule. E sad pre nego što sam otišla na preglede kupila sam u Belgiji, Oridnary BHA+AHA piling, niamicid + cink i Ink retinol. Mogu reći da mi je ova kombinacija dooooosta pomogla, 60% akni je nestalno, već posle par puta korišćenja. Takođe, 2-3x nedeljno nanosim zelenu glinu, prskam hidrolat smilja svaki dan na lice i pijem tinkturu virka. Otišla sam i na kvantnu medicinu i ono što me je zaista iznenadilo, da posle tretmana (već sutra) mi je za 50% (od prethodnog stanja) bilo bolje. I dalje mi je ostalo, ali iskreno toliko zanemarljivo da ni ne obraćam pažnju, a verujem da će se kroz određeno vreme i to očistiti. Svakako, ako je to važilo za mene, ne mora da znači da će i za vas. I smatram da trebate da se obratite stručnom licu. Samo želim da podelim sa vama moje iskustvo. Možda nekome pomogne. Srećno! 🍀🌸☀️
2022 04 02
Nije od "kvantne medicine" sigurno. Fizičar ti govori. To je samo efikasan način da se zgrnu pare, šarlatanstvo. Kao astrologija, bajanje kod onih bakica iz komšiluka i slične glupotarije.
2022 04 13
Ja sam samo napisala svoje iskustvo, odmah posle kvantne. Nema razloga da lažem. Da li je ili nije, ne ulazim u to. Samo sam podelila svoje iskustvo. 🥰
2022 04 16