Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Hitnooo!!!

Clanica je juce preuzela paket i kada sam joj pisala SINOC rekla je da je uzela ali ce danas otvoriti (sto nema logike,kad ti stigne paket otvaras,ako ne u tom momentu onda kad stignes kuci) da bi mi malo pre javila tj i slikala kako komplet ima fleke i izvucenu zicu!? Mogla ga je sinoc obuci (trebao joj npr za slavlje) i sada sam ja kriva😒 A obukla sam ga za opstinsko vencanje na sat-dva,fleke nemaju od cega da budu,pogotovo na ledjima. Sta sada da radim? Pisala sam i adminu. Pomazite😔🙏
2022 04 06
Imate li Vi slike kompleta pre slanja, i tih mesta gde članica tvrdi da su fleke/žica? Ima i takvih slučajeva, nažalost, da preuzmu, nose za neku priliku i hoće da vrate 🙄
2022 04 06
Imam samo dve slike sakoa ali nije izbliza😒zanimao je kako ovako izgleda.
2022 04 06
> SaraB1: > Imate li Vi slike kompleta pre slanja, i tih mesta gde članica tvrdi da su fleke/žica? Ima i takvih slučajeva, nažalost, da preuzmu, nose za neku priliku i hoće da vrate 🙄 Kopka me ovo "JOS NESTO". Sta je to jos nesto da ne zezne🤔 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/463ac30117c95aedefbdc662e7d02a6d.jpg)
2022 04 06
Neko je na drugoj temi postavio da Admin ne razmatra komunikaciju obavljenu van sajta (SMS, pozivi, Viber, Whatsapp i ostalo) vec iskljucivo komunikaciju preko poruka na MK. Zato uvek i svuda komunikaciju obavljam samo na sajtu preko poruka da bih sve imala crno na belo. Druga greska koju ste napravili je ta sto po sopstvenom priznanju predmet niste pregledali pre slanja, tako da sad ne znate da li je imao fleke ili nije.
2022 04 06
Ja sam odg cim sam se probudila i onda sam dosla sebi i razmislila,ajde da je jedna fleka ali 5-6,pa svako bi video (zanemaricu izvucen konac) ali i to pregledam,sto i ima na mom profilu u opisima nekih predmeta. Onda sam pisala adminu. Nisam upucena,hvala na obavestenju,a na viberu je bolja rezolucija i uglavnom sa clanicama tamo komunuciram. Ali ako je tako onda ne moze nista da razmatra i ne moze ni da dodje do ocene jer ispada da do saradnje nije ni doslo ili?
2022 04 06
> Esprit21: > Neko je na drugoj temi postavio da Admin ne razmatra komunikaciju obavljenju van sajta (SMS, pozivi, Viber, Whatsapp i ostalo) vec iskljucivo komunikaciju preko poruka na MK. Zato uvek i svuda komunikaciju obavljam samo na sajtu preko poruka da bih sve imala crno na belo. > Druga greska koju ste napravili je ta sto po sopstvenom priznanju predmet niste pregledali pre slanja, tako da sad ne znate da li je imao fleke ili nije. Ovo sto ste rekli ne znam da li je imao fleke ili ne,slazem se da imate pravo na takvo misljenje i u pravu ste. Ali me zanima eto kako objasnjavate ovu clanicinu izjavu "jos nesto JA zeznula"?
2022 04 06
Mogli ste da ne obratiite paznju na fleke pozadi, mogla je zaista da ne otvori, ja nekada ne otvorim taj dan ako sam u guzvi A mogla je i da nosi i ona napravi fleke ……
2022 04 06
> mokelem: > Mogli ste da ne obratiite paznju na fleke pozadi, mogla je zaista da ne otvori, ja nekada ne otvorim taj dan ako sam u guzvi > A mogla je i da nosi i ona napravi fleke …… Nisu samo pozadi fleke vec i napred. Ali mi bas one paraju oci jer u opstini nisam sedela,imala sam kaput u autu do tamo i kuci odmah dosla i presvukla se u haljinu pa dalje,da ne davim. Ali toliko fleka (od napre) nzm ko ne bi video jer su uocljive bez zagledanja. Nzm da li me razumete? Mogla je a i nije,to je vec diskutabilno i samo ona zna.
2022 04 06
*napred
2022 04 06
“Ali ako je tako onda ne moze nista da razmatra i ne moze ni da dodje do ocene jer ispada da do saradnje nije ni doslo ili?” Ne, nego onda admin ne presudjuje, nego kako bude, dogovor izmedju vas dve.
2022 04 06
O kojoj clanici je rec? https://mojekrpice.rs/forum/t/574941/oprez-jos-jedan-prevarant
2022 04 06
> emilyy: > Ali ako je tako onda ne moze nista da razmatra i ne moze ni da dodje do ocene jer ispada da do saradnje nije ni doslo ili? > Ne, nego onda admin ne presudjuje, nego kako bude, dogovor izmedju vas dve. Nemam pojma uopste nisam upucena. Cula sam se sa adminom,poslala celu konverzaciju od 31.3. do danas. Videcu sta ce biti🤷‍♀️
2022 04 06
https://mojekrpice.rs/forum/t/579435/oprez-clanice
2022 04 06
> MaraMarinko: > O kojoj clanici je rec? > https://mojekrpice.rs/forum/t/574941/oprez-jos-jedan-prevarant Zove se Natasa iz NS. Dok admin nista ne potvrdi,necu iznositi druge detalje.Nmg da je nadjem ni na jednoj mrezi a bas bi me i prihvatila 😅 mozda je story stavila. Cega ovde sve nema Boze sacuvaj🙄
2022 04 06
1 2 3 4 5