Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li ste nekad odbili saradnju sa nekim?

> SikiSiki: > Sve je stvar dogovora. Smatram da svako ima prava da se raspita,i razmisli...ponudi svoju cenu,koliko moze izdvojiti itd... > Ali one osobe koje posalju por da ŽELE a pritom vise nikad ne odg na por,ja mislim da s tim osobama treba izbegavati saradnju... > Znak neozbiljnosti.... Slazem se.
2022 04 07
Lično nisam nikada, ali smatram potpuno legitimnim da ako uvidite da je saradnja rizicna istu i odbijete. Sve na osnovu toga koliki rizik ste spremni da prihvatite 🤷🏻‍♀️
2022 04 07
Takodje. Licno, nisam nikad odbila, ali pravilo je uplata, pa slanje. Meni sigurnije, kupcu povoljnije i ko ne pristane, nije problem, ali ne saljem. 🥺😉😊
2022 04 07
Jesam u smislu da kazem clanici da je mozda bolje da ne saradjuejmo kad krene neko otezanje takodje ako mi se clanica javi da hoce da kupi i nestane pa se javi drugi put posle mesec dana i opet nestane e kad se javi treci put za istu stvar posle mesec-dva-pet e onda ja ne odgovaram vise jer ne vidim poentu a ako vidim negativne zbog vracenih paketa onda kazem moze ali uplata pre slanja naravno takva clanica nikad ne odgovori nista, juce je clanica stisnula zelim i ulazila na sajt i vise se nije javljala a ima 200 utisaka takve recimo ne razumem nisi nova clanica pa da ne znas cemu sluzi dugme zelim...
2022 04 08
Ja sam odbila saradnju sa clanicom koja je uredno kliknula na zelim,raspitala se o predmetu,haljina je bila u pitanju od 700 din cini mi se i rekla da zeli da je kupi,da joj posaljem racun za uplatu sto sam i uradila. Sledeca poruka je bila tipa: Sutra uplacujem 500 din,pa kad stignete posaljite.Ja joj odgovorim da je haljina 700 i da je verovatno pogresila u kucanju.Ona kaze nije,na mom profilu pise da je korekcija cene moguca i ona je dala svoju.Samo sam se zahvalila,rekla da ja odredjujem koji popust dajem i da je cena 700. Uvek dam popust,ali brate slatki pitaj,pa ako se dogovorimo ok.Mislim da je to jedina saradnja koju sam odbila na krpicama.
2022 04 08
Joj, meni se desila hit situacija🤣 javila se clanica za razmenu za nove sandale, gde sam napisala da istu radim samo ukoliko neko poseduje isti model broj manje. Salje ponudu za njenu markiranu suknju, znacni ne za sve stvari, nego samo suknju, zahvaljujem na ponudi, ali odbijam, da bi ona, nakon toga, ponudila svoje cizme, ciju je sliku skinula sa interneta, i napise da moram da joj doplatim ili dodam jos nesto, jer su cizme skuplje🤣🤣🤣
2022 04 08
> Milla98: > Joj, meni se desila hit situacija🤣 javila se clanica za razmenu za nove sandale, gde sam napisala da istu radim samo ukoliko neko poseduje isti model broj manje. Salje ponudu za njenu markiranu suknju, znacni ne za sve stvari, nego samo suknju, zahvaljujem na ponudi, ali odbijam, da bi ona, nakon toga, ponudila svoje cizme, ciju je sliku skinula sa interneta, i napise da moram da joj doplatim ili dodam jos nesto, jer su cizme skuplje🤣🤣🤣 E to je vec zaista cirkus, pa ima li kraja ljudskoj gluposti :')
2022 04 08
1 2