Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

U cemu je problem

Dabltrabl17, koliko imate naloga?
2022 04 11
> dabltrabl17: Da je članica nakon sasvim informativnog posta od strane Ana2018 rekla - Hvala, promeniću, mali Perica ne bi otišao u policiju i ti ne bi komentarisala. Umesto toga članice su dobile replike u inbox, meni lično sa sve psihoanalizom, vređanjem i pride vređanjem nečijeg nick name-a. Čuj, da je ananas :') :') :') Šta bi bilo da je mušmula ili kumkvat ,:) a tek Paja papaja :') Čitave sentence uvređenosti, zbog čega? Ne razumem, jer ovo je zajednica svih nas sa sve adminima, pravila postoje i trebala bi se poštovati. Ako smo ih zaboravili ili nismo u toku, sasvim je u redu da nas oni koji ih prate, podsete i sasvim je u redu da priznamo pogrešku i da budemo bolji, bez upada u inbox, bez vređanja i jedenja onoga što se ne jede. A multi je bezveze... Skroz besmislen stav bez stava i krinka.
2022 04 11
> srebrna: > > dabltrabl17: > Da je članica nakon sasvim informativnog posta od strane Ana2018 rekla - Hvala, promeniću, mali Perica ne bi otišao u policiju i ti ne bi komentarisala. > Umesto toga članice su dobile replike u inbox, meni lično sa sve psihoanalizom, vređanjem i pride vređanjem nečijeg nick name-a. > Čuj, da je ananas :') :') :') > Šta bi bilo da je mušmula ili kumkvat ,:) a tek Paja papaja :') > Čitave sentence uvređenosti, zbog čega? > Ne razumem, jer ovo je zajednica svih nas sa sve adminima, pravila postoje i trebala bi se poštovati. > Ako smo ih zaboravili ili nismo u toku, sasvim je u redu da nas oni koji ih prate, podsete i sasvim je u redu da priznamo pogrešku i da budemo bolji, bez upada u inbox, bez vređanja i jedenja onoga što se ne jede. > A multi je bezveze... Skroz besmislen stav bez stava i krinka. 👏Ovde zaista ima dosta posla za psihologe i psihijatre,sajt gubi svrhu i smisao bespotrebnim raspravkama 🤷‍♀️ Zaista je čistka pojedinaca preko potrebna,toliko se drskih i bezobraznih članica namnožilo,a o prevarama da ne pričam
2022 04 11
Mislim da joj je treći profil ali OK, samo tako hrabro i dalje.
2022 04 12
> dabltrabl17: > Čitajući ovaj forum, primećujem da postoji jedan određen krug osoba koje se osiono ponašaju kao u ovom slučaju. > Nemojte tako svi da nastupate, braneći silu. > Zar je moguće da nikome na forumu ne smeta gestapovski odnos prema članovima? > Evo reći ću. Meni se smučilo kad sam pročitala ono gore. Žena je postavila nešto i automatski se pojavila druga osoba - podseća na ono što se naziva poltronom ili cinkarošem. > Aha! Kao zapeta puška je čekala da neko zezne stvar. > Zajebala si - kaznite je,spalite je. > Zamislite šta je cura uradila, postavila je nešto u pogrešnom forumu. imate li i bič uz sebe? > > Mislim - čemu to? Kako vas nije sramota? > Jel vam bude lakše kad se istresete na ljude preko foruma, da li u tom slučaju mislite da ste na ovom jadnom sajtu postali autoritet - da li je to ono čemu stremite? > Nejasne su i ostale članice koje u svakom momentu podržavaju ove gestapovske mere. Pišu: jao kako je to smešno, jao svaka vama čast, kako ste se poneli. Pa to je zaista očaravajuće. Herojski, jamačno. > zar je moguće da nikome ne bode oči ponašanje određenih - nadobudno i bezobrazno. > Je li moguće da svi podržavamo uvlačenje u guzice adminima koje briga šta vi radite ovde? > Ko ste vi da na forumu delite pravdu? > Od kojeg kompleksa patite? > Jako smešno "jabuka"hahah vau toliko se nasmejah reče jedna da mi krenule suze. > Meni je ovo jadno i žalosno. Bravoooo!!! Veliko Bravo!! To je poenta.
2022 04 16
> srebrna: > > dabltrabl17: > Da je članica nakon sasvim informativnog posta od strane Ana2018 rekla - Hvala, promeniću, mali Perica ne bi otišao u policiju i ti ne bi komentarisala. > Umesto toga članice su dobile replike u inbox, meni lično sa sve psihoanalizom, vređanjem i pride vređanjem nečijeg nick name-a. > Čuj, da je ananas :') :') :') > Šta bi bilo da je mušmula ili kumkvat ,:) a tek Paja papaja :') > Čitave sentence uvređenosti, zbog čega? > Ne razumem, jer ovo je zajednica svih nas sa sve adminima, pravila postoje i trebala bi se poštovati. > Ako smo ih zaboravili ili nismo u toku, sasvim je u redu da nas oni koji ih prate, podsete i sasvim je u redu da priznamo pogrešku i da budemo bolji, bez upada u inbox, bez vređanja i jedenja onoga što se ne jede. > A multi je bezveze... Skroz besmislen stav bez stava i krinka. Ne vidite poentu, nazalost. A sugerisale nisu, vec jedva cekaju da neko nesto pogresi, da bude blokiran itd.. Jer su pokvarene i zle. I nek shvati to ko kako hoce, neko kao vredjanje, to je samo moje misljenje I Imam pravo da mislim sta hocu. Kao sto I ja ovu temu vidim sad posle sedam dana, a one su tih 7 dana imale vremena da se bave sa mnom. Secam se ranije dugme za brisanje nije ni radilo, pa neka od devojka kad omasi temu samo preimenuje u znake Interpukcije I nikom nije smetalo, svi se lepo druzili, sad je ovaj sajt I forum posao dno upravo zbog ovakvih osoba. A ti jabuka ako moju poruku dozivljavas kao verbalno nasilje mozes da me tuzis slboodno 😂
2022 04 16
1 2