Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

UMOBOLNICI

Iz dana u dan sam u sve vecem soku na kakve profile licnosti nailazim. Dobijem upit za kupaci i ves koji (van krpica) prodajem, da li moze neko da obuce i slika sa obe strane DA BI VIDELI KAKO STOJI. Najkulturnije kazem da naravno ne mogu da saljem ni svoju ni bilo ciju sliku u kupacem/vesu i posaljem sliku sa sajta, ali posto je model "mrsav" a ves koji "bi kupili" je L velicina treba im "realnija slika". Pritom se jasno vidi da je profil lazan. DA LI SU LJUDI STVARNO OVOLIKO PUKLI I ZASTO JESU 😐
2022 04 09
Užas! Na sajtovima je sve više i više perverznjaka iz dana u dan... 😡
2022 04 09
Nevezano za trazenje slika u vesu, ja sam isto primetila neku poplavu bolesnika sirokog spektra. Ne znam da li ih je ranije bilo manje ili je do toga sto je internet sada svima dostupan. Cini mi se i na ulici da ima mnogo onih koji su za lecenje, nekako su se ljudi mnogo raspistoljili i misle da im je sve dozvoljeno. Inace, ne znam gde da pitam pa cu ovde. Instalirala sam danas Lalafo i ljudi moji sta je ono? Sve neko zelenasenje, pozajmice, lazni oglasi od stranaca. Jel neko nadgleda onaj sajt, imaju li moderatore?
2022 04 09
Nemaju na Lalafo nissta.Sajt sa najvise prevara.Ne ostavljaj broj telefona tamo na oglasima jer se mnogi zale da isu ih zvali razni pacijenti. Nema nikakve zastite za kupce i prodavce,admini je postoje. Vecina ljudi kaze da ga treba zaobilazito u sirokom luku i slazem se sa tim..
2022 04 09
Ja sam za grudnjak koji prodajem dobila poruku da li se mozete slikati u brusu.. Muski profil ..
2022 04 09
Sve ludak do ludaka 🤯 Da nije taj muskarac hteo da ga kupi slucajno? Grozno i jezivo. Sto se tice sajtova, ne ostavljam nikakav kontakt nigde. Na svakom sajtu postoje poruke i iskljucivo tu mogu da posalju upit. Mislim da je KP daleko ispred ostalih, sto se tice neke vrste zastite.
2022 04 09
> mmmmmmarija: > Sve ludak do ludaka 🤯 > Da nije taj muskarac hteo da ga kupi slucajno? Grozno i jezivo. > Sto se tice sajtova, ne ostavljam nikakav kontakt nigde. Na svakom sajtu postoje poruke i iskljucivo tu mogu da posalju upit. Mislim da je KP daleko ispred ostalih, sto se tice neke vrste zastite. Ja bas htela da kazem da na kp ima toliko perverznjaka da to nije normalno tamo sam nailazila na najvise no tamo bar postoji lepo block, jedina zastita postoji na limundu/kupindu ja mislim sve ostalo noo
2022 04 09
> bloodytears: > > mmmmmmarija: > > Sve ludak do ludaka 🤯 > > Da nije taj muskarac hteo da ga kupi slucajno? Grozno i jezivo. > > Sto se tice sajtova, ne ostavljam nikakav kontakt nigde. Na svakom sajtu postoje poruke i iskljucivo tu mogu da posalju upit. Mislim da je KP daleko ispred ostalih, sto se tice neke vrste zastite. > Ja bas htela da kazem da na kp ima toliko perverznjaka da to nije normalno tamo sam nailazila na najvise no tamo bar postoji lepo block, jedina zastita postoji na limundu/kupindu ja mislim sve ostalo noo Mislila sam zastite u smislu podataka i blokiranja, perverznjaka izgleda nema gde nema 🤯
2022 04 09
> Nensina: > Nemaju na Lalafo nissta.Sajt sa najvise prevara.Ne ostavljaj broj telefona tamo na oglasima jer se mnogi zale da isu ih zvali razni pacijenti. > Nema nikakve zastite za kupce i prodavce,admini je postoje. > Vecina ljudi kaze da ga treba zaobilazito u sirokom luku i slazem se sa tim.. Vazi, hvala na info. Broj je pretpostavljam vidljiv? Nemam obicaj da ostavljam te licne podatke, i uvek komuniciram samo i jedino preko poruka na sajtu, nista pozivi i SMS jer mi je jedino komunikacija na sajtu dokaz ako dodje do nekih problema, ali Limundo salje i broj telefona od prodavca kupcu i obrnuto, pa neki kao da ne mogu da se strpe i zovu, salju poruke. Iskreno, sokirana sam onim zelenaskim oglasima na Lalafo, a vidim i neke masaze se nude, to je pretpostavljam maskiranje prostitucije.
2022 04 09
Ja sam pre neku noć oca namucila da meri jaknu u pola 12 koja mi je u stanu, jer navodno čoveku koji kupuje žensku jaknu hitno treba. Moj otac je stvarno detaljista i izmerio je bukvalno sve moguće na jakni , u pola 12 . Da bi komunikacija krenula u drugom smeru, kao bas ste ljubazni itd ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a91b23cc0e4b3ad790931b52ccb3e7af.jpg) Najcrnje je sto je zaista delovao kao kupac u početku Mnogo je nažalost obolelih ljudi, da to nema granice . A ja opet broj svuda ostavljam jer prodajem i neki nameštaj po sajtovima gde slabo i ulazim, a ima i dosta starijih ljudi pa da nekako olaksamo komunikaciju . Bas grozota kakvih sve pacijenata bude
2022 04 10
> mmmmmmarija: > Da nije taj muskarac hteo da ga kupi slucajno? Grozno i jezivo. Kod drugarice u butik neki dan ušao muškarac, da proba ženske kožne pantalone (u pitanju je butik samo sa ženskom garderobom) pa je u njima paradirao pred celom radnjom sa sve tangama čipkastim koje su virile. Par dana pre toga isto jedan čovek, doduše evidentno mentalnoometen, da traži brus, isto "za sebe", tako da... ,:(
2022 04 12
> carapica13: > (http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a91b23cc0e4b3ad790931b52ccb3e7af.jpg) Nek' si mu rekla, jos si bila i fina, ja bi ga poslala u rodni kraj :')
2022 04 12
> mmmmmmarija: > Iz dana u dan sam u sve vecem soku na kakve profile licnosti nailazim. > Dobijem upit za kupaci i ves koji (van krpica) prodajem, da li moze neko da obuce i slika sa obe strane DA BI VIDELI KAKO STOJI. > Najkulturnije kazem da naravno ne mogu da saljem ni svoju ni bilo ciju sliku u kupacem/vesu i posaljem sliku sa sajta, ali posto je model "mrsav" a ves koji "bi kupili" je L velicina treba im "realnija slika". > Pritom se jasno vidi da je profil lazan. > DA LI SU LJUDI STVARNO OVOLIKO PUKLI I ZASTO JESU 😐 Ne ovde, ali na KP mi se desilo da mi traže slike sandala kako stoje, naravno, muški profil.
2022 04 13
> mmmmmmarija: > Iz dana u dan sam u sve vecem soku na kakve profile licnosti nailazim. > Dobijem upit za kupaci i ves koji (van krpica) prodajem, da li moze neko da obuce i slika sa obe strane DA BI VIDELI KAKO STOJI. > Najkulturnije kazem da naravno ne mogu da saljem ni svoju ni bilo ciju sliku u kupacem/vesu i posaljem sliku sa sajta, ali posto je model "mrsav" a ves koji "bi kupili" je L velicina treba im "realnija slika". > Pritom se jasno vidi da je profil lazan. > DA LI SU LJUDI STVARNO OVOLIKO PUKLI I ZASTO JESU 😐 desila mi se ista stvar, sigurno je isti bolesnik. Pored trazenih slika kako (set donjeg vesa) stoji napred i pozadi i mog negativnog odgovora na to, usledilo je pitanje: "Da li mogu da odradim za to" voimja oca. Blokirala sam osoPu momentalno.
2022 04 15