Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Poskupljenje usluga

Pozdrav svim clanicama, zanima me vase misljenje o poskupljenju usluga na sajtu. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/dadfdc1cae3ae2781d684386d15a419c.jpg)
2022 04 15
Mislim da je previše … Ko će kupovati usluge po tim cenama?!
2022 04 16
VIP usluga ne nudi bog zna šta da bi se toliko plaćala. Mislim da kategorije i statistika treba da budu svima dostupni. A za promotivne artikle je okej da se plati ovoliko. Mada recimo ja nikad i ne pogledam te predmete koji su na vrhu kategorija, samo gledam šta me zanima
2022 04 16
Previse..jedna minimalna dopuna za vip članstvo? Čemu? Da mogu staviti naslovnu fotografiju? Smešno.. Statistika im nije ni tačna...
2022 04 16
Danas sam kupila uslugu promotivnog artikla za 18.04, da bi mi na nalogu izasao 26.04. sto je vrlo nekorektno. Vip usluga ne zavredjuje 200 din.
2022 04 16
Uplacivala sam VIP uslugu godinama u kontinuitetu i meni je bila zgodna. Ali poskupeti nesto za 400% je stvarno bas puno (nisam toliko ocekivala) i sa ovako malim pregledima i slabom prodajom - nije uopste isplativo izdvajati toliko...mozda jedino onim "profi" profilima koji imaju velike obrte.
2022 04 16
> Jazzbarbie: > VIP usluga ne nudi bog zna šta da bi se toliko plaćala. Mislim da kategorije i statistika treba da budu svima dostupni. A za promotivne artikle je okej da se plati ovoliko. Mada recimo ja nikad i ne pogledam te predmete koji su na vrhu kategorija, samo gledam šta me zanima Slazem se da bi trebalo da bude svima dostupno.Uplacivala sam je,ali vise necu.
2022 04 16
Vip uslugu sto sam koristila -koristila sam. 😂🤣 Licno meni je puno, mozda neko smatra da je ok ali ne dobija puno osim pregleda statistike i slicice na naslovnoj strani :) Uplatila sam promociju 1 dana za sutra i pise da ce biti realizvana za 8 dana. Tako da verujem da jos rade na tome da bude funkcionalno :)
2022 04 16
Bezobrazluk!!! Da je poskupela na 100din platila bi, ali 200 je već bahato. I ja isto, što sam koristila VIP, koristila sam
2022 04 16
Preskupo za baner, moze se i bez njega. Koristila sam VIP par puta ranije zato sto je bilo povoljno mada mi nije ni tada trebalo. Ne bih bacala 200 dinara na baner. Ako snize na recimo 79, 89 uzimala bih ponekad.
2022 04 16
Ako ide prodaja, nije puno, jer i na drugim sajtovima ima provizija, troškova obnavljanja oglasa... Ko ima po 1000 predmeta i svaki dan prodaju, njemu se isplati, a sad zbog pozadine i foldera sa malo stvari ne vredi aktivirati. Videću još da li ću aktivirati ubuduće. Praktično mi je bilo što sam mušku garderobu mogla da odvojim, ali šta sad da se radi i ako ne bude posebno...
2022 04 16
🙁 previše
2022 04 17
> NinaVp: > > Jazzbarbie: > > VIP usluga ne nudi bog zna šta da bi se toliko plaćala. Mislim da kategorije i statistika treba da budu svima dostupni. A za promotivne artikle je okej da se plati ovoliko. Mada recimo ja nikad i ne pogledam te predmete koji su na vrhu kategorija, samo gledam šta me zanima > Slazem se da bi trebalo da bude svima dostupno.Uplacivala sam je,ali vise necu. Isti slučaj. Plaćala, al mislim da mi ništa posebno nije pomoglo. Bitno je šta nudite i koliko cenite robu
2022 04 17
Podržavam da se sajt putem uplaćivanja nekih usluga finansira, to je fer i pošteno. Ako već svi imamo nekih finansijskih koristi putem ovog sajta, red ga je i podržavati. Moj problem u celoj ovoj priči je - zašto bi išli da poskupljuju i do 3-4x neke usluge odmah? Čini mi se da je računica bila da se kompenzuje manjak od uplata reklama, u sekciji dom i muškarci, a ovde svakako nema dovoljno mesta za sve, pa kao hajde naplaćuj 4x više. 😏 Na sajtovima kao što su kupujemprodajem i sl. za reklamu koja manje košta, dobijate mnoogo pregleda. Pri tom moramo biti realni da se mojekrpice, ne mogu uspoređivati sa kp. Zašto onda naplaćivati više od njih? Ne znam da li su pre svega ovoga testirali, da li se uplaćivanjem reklama bilo šta proda na sajtu… Moje iskustvo je da ne, čak mi danima za redom idu reklame i ukupno sam dobila 0 poruka… Tako da bukvalno, ne moram ni razmišljati da li bih uplatila reklamu po većoj ceni ako ni po manjoj nije bilo preterane koristi… VIP usluga mora da se menja, svi smo zaključili da je beskorisna. To jedino odgovara komercijalnim profilima koji imaju tonu garderobe, pa eventualno da razvrstaju po folderima. Sve u svemu, voljna sam da uplatim po ovim cenama ako će se za početak uvesti neke promene, mora se biti realan sa uslugom koja se nudi za određeni novac…
2022 04 17
Godinama sam redovno uplaćivala VIP uslugu. Danas mi je istekla poslednja uplata i zaista nemam nameru da za jedan mesec plaćam nešto što je nekad važilo za četiri meseca. Mnogo je. 😒
2022 04 17
1 2