Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Vrnjačka Banja - smeštaj

Imate li predlog za smeštaj za dve osobe, da je povoljan, a okej? 😊
2022 04 25
Zdravo, nisam sigurna šta je kome povoljno, ja sam bila u par hotela sa izvrsnom uslugom, spa, hrana... I izvdojicu Vrnjačke terme koji je najnoviji u VB a ujedno i najpovoljniji. Pritom je sve odlično, od soba, bazena, hrane, usluge... Solaris je isto odličan ali preteruju sa cenama tako da eto, pogledajte Vrnjačke terme, mislim da bi se svidele svakome 🍀
2022 04 27
Po preporuci sam proverila cenovnik, hotel jeste divan ali mislim da 10-12000din za dve osobe sa noćenjem i doručkom je jako skupo, pogotovo ako to bude bar 7 dana. Možda ja živim po drugačijim standardima ali povoljno nije nikako.
2022 04 28
Napisala sam da ne znam šta je kome povoljno a i da je najjeftiniji hotel u VB, mislim na ove koji su bolje opremljeni, imaju bazene, SPA centar i slično. Inače, živim u Kraljevu i VB je uvek bila jaka sa cenama a od perioda korone su te cene skočile dosta. Jedino neki privatni smeštaj a njih na Bukingu ima bas dosta. Svakako srećno u potrazi. Banja je lepo mesto u svakom slučaju. 🙂
2022 04 28
Hvala puno na predlozima, već smo bili i vratili se 😁 Smeštaj nam nije naročiti bitan, jer osim spavanja, maltene ne provodimo vreme u njemu 😄 Bilo nam je bitno samo da je jeftino, a ne daleko od centra. Što se hrane tiče, ako vas nekad bude zanimalo, u hotelu Fontana imate švedski sto za doručak i večeru, doručak je 500 dinara, a večera 700 dinara, a hrana je fenomenalna 😊 Za Vrnjačke terme znam da su super, ali to je bilo izvan naših mogućnosti 😬
2022 05 04
> Anetaaaa: > Hvala puno na predlozima, već smo bili i vratili se 😁 Smeštaj nam nije naročiti bitan, jer osim spavanja, maltene ne provodimo vreme u njemu 😄 Bilo nam je bitno samo da je jeftino, a ne daleko od centra. Što se hrane tiče, ako vas nekad bude zanimalo, u hotelu Fontana imate švedski sto za doručak i večeru, doručak je 500 dinara, a večera 700 dinara, a hrana je fenomenalna 😊 Za Vrnjačke terme znam da su super, ali to je bilo izvan naših mogućnosti 😬 Imate neku preporuku za smeštaj?
2022 05 05
Iskreno, ne bih preporučila smeštaj u kom smo bili. Lokacija je odlična, ali je smeštaj sam po sebi loš. Na bookingu je prethodnih dana bilo dosta boljih smeštaja, ali dok se mi nismo definitivno odlučili za putovanje, ti smeštaji su već bili rezervisani 🙁 Zanimljiva mi je bila ponuda za Vilu Lazar, čini mi se da je 2800 bilo noćenje sa doručkom i večerom uz besplatan odlaskom u Vrnjačke terme 😊 Vilu možete naći na instagramu.
2022 05 05
> Anetaaaa: > Iskreno, ne bih preporučila smeštaj u kom smo bili. Lokacija je odlična, ali je smeštaj sam po sebi loš. Na bookingu je prethodnih dana bilo dosta boljih smeštaja, ali dok se mi nismo definitivno odlučili za putovanje, ti smeštaji su već bili rezervisani 🙁 Zanimljiva mi je bila ponuda za Vilu Lazar, čini mi se da je 2800 bilo noćenje sa doručkom i večerom uz besplatan odlaskom u Vrnjačke terme 😊 Vilu možete naći na instagramu. Hvala, to je sasvim pristupačna cena, proveriću.
2022 05 06