Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Gde kupujete parfeme?

Pozdrav! Gde kupujete nove original parfeme? Da nije Jasmin i Sephora..Neka proverena parfimerija sajt za online porucivanje.. Hvala
2022 04 26
Drugarica stalno uzima sa Iris parfimerije online i bude bas jeftino. Ali ja sam skepticna bas:( prejeftino je. Too good to be true sto kazu :) i onlineparfimerija takodje. Eto ako je neko uzimao bas nek podeli iskustvo :)
2022 04 26
I mene zanima 😁 Pogotovo te stranice, nije mi realno da su originali
2022 04 26
U lilly-u kada određeni budu na 50% sniženju 🙂
2022 04 26
Ma nemojte da kupujete sa tih online sajtova nista, to nije videlo original. Moj sin putuje dosta i uvek mi donosi parfeme za poklon. Nema od 70 do 80 evra nista povoljnije da se kupi na aerodromima.Da li je u pitanju Majami, Rim, Stutgard, Cirih uglavnom su ujednacene cene. Prosek je u stvari 100 dolara. Tako da se vi zapitajte koji original kosta 30 eura sa online sajta.
2022 04 26
> majami: > Ma nemojte da kupujete sa tih online sajtova nista, to nije videlo original. Moj sin putuje dosta i uvek mi donosi parfeme za poklon. Nema od 70 do 80 evra nista povoljnije da se kupi na aerodromima.Da li je u pitanju Majami, Rim, Stutgard, Cirih uglavnom su ujednacene cene. Prosek je u stvari 100 dolara. Tako da se vi zapitajte koji original kosta 30 eura sa online sajta. Meni je stric donosio iz UK originalne parfeme od 20-50 funti ranijih godina. Jedina caka je koliko su stari verovatno, oni imaju tamo buvljake sa robom koja se ne proda u prodavnicama pa posle rasprodaju za sicu na tom buvljaku. Ali svi parfemi koje mi je doneo su trajali godinama i bili izuzetno kvalitetni
2022 04 26
Takodje u Lily kada je na popustu taj koji koristim,konkretno Guerlain La petite robe noire ili kad negde otputujem,onda obavezno iskoristim priliku da nesto kupim..sajtovi su mi bas rizicni
2022 04 26
Već je bila slična tema. Ja sam kupovala na Iris parfimeriji par puta sa prijateljicama i na Kupujemprodajem (Mix). Da me spominjem Kupindo, Limundo, MK.. Neke parfeme mi je poslala ćerka iz Amerike, gde su bili npr. na Walmartu na sniženju, dosta jeftiniji nego kod nas, tako da cena ne diktira uvek garanciju. Opet, zavisi, neki su dosta povoljniji tamo, neki su u istom rangu, kao ovde u parfimerijama. Razlika mi je samo kad je parfem iz 2019. i 2017. npr. da mi je minorno intenzivniji noviji, što drugi ne primećuju, nevezano gde sam kupila. Najviše sam kupovala na sajtu, ne pune parfeme, ali sam gledala da su članovi provereni, sudeći po utiscima i prateći intuiciju. Na Kupujem prodajem ima dosta naloga koji prvenstveno prodaju parfeme i imaju čak i po koju hiljadu pozitivnih utisaka. Tamo gde je ista ili slična cena od 2400, 3500 ili 4200 za sve parfeme, preskačem. Neki originali, npr Jil Sander 4., J. Sander Sun, Wish Chopard, Casmir Chopard...imaju bas jeftino da se nadju, dok ne može Amouage, Chanel, Dior..da košta isto toliko ili malo više. Može, ako je korišćen, naravno. I ja sam ranije bila skeptična, ali sad sve manje. Moja parfimerija, Angel parfemi, Parfem centar, Parfem shop.. tu ljudi uglavnom kupuju parfeme. Iščitala sam dosta na forumima raznoraznim komentare i sugestije, dok sam se odlučila gde da kupujem parfeme koji me interesuju, a nema ih ovde u ponudi ili su skuplji, ako ih ima
2022 04 26
Iris parfimerija, kupujem prodajem nalozi mix, icon, marina bg, parfimerija Jovanovic Kragujevac 1000% originali. Jasmin je na neki način glavni i maltene jedini uvoznik parfema i samim tim diktira cenu na tržištu. Kad nemaš gde drugde da kupiš svoj omiljeni parfem, moraš da odeš tamo. Da imamo Douglas, sephoru po svim (pa i manjim) gradovima, a i ostale poznate strane (različit uvoznici) radnje gde se prodaju parfemi, ne bi samo jedan prodavac trgovao i diktirao cenu. Jasmin mora da plati porez, radnike, zakup, održavanje sajta, marketing itd. Dok ovi prodavci sa kp imaju 5-10€ zarade po parfemu i nikakav dodatni trošak. Ne morate brinuti, slobodno kupite od istih, ma koliko god vam se cena činila skeptičnom u poređenju sa cenom u jasminu.
2022 04 27
Takodje aerodrom omiljeno mesto, tax free pa dosta jeftinije. Ako ne idem ja ide neko koga poznajem. Mada ne kupujem cesto pa nije problem.
2022 04 27
Potvrđujem sve što je UltraStore iznad napisala. Imam iskustva sa skoro svim tim prodavcima i sve su originali. :) Jedino što Iris često nema velik izbor, imaju samo neke mejnstrim dizajnerske parfeme, nemaju ništa niche.
2022 05 03
Da li ste imale mozda iskustva sa ovim sajtom Parfem Srbija? Obozavam ovaj Killer Queen, a tesko ga nalazim :( ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/0aaaeffa390562acd669ea336db2c319.jpg)
2022 05 03
> carobni_ormaric: > Drugarica stalno uzima sa Iris parfimerije online i bude bas jeftino. Ali ja sam skepticna bas:( prejeftino je. Too good to be true sto kazu :) i onlineparfimerija takodje. > Eto ako je neko uzimao bas nek podeli iskustvo :) E cao, ja sam godinama izimala sa Iris shopa, bas zadovoljna.Da li mozda vasa drugarica ima kontakt sada, posto im sajt vise ne radi
2023 05 07