Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

NOV CENOVNIK POSTEXPRESS-A OD 01.05.2022

![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b135bc3652ae867bc173153dc4d6c49d.jpg) Od 01.maja stupa na snagu nov cenovnik za kupovinu ambalaže u kojoj se šalju paketi. Da li je obavezna kupovina prilikom slanja-nisam sigurna.... Cene se razlikuju po veličini i kreću se od 9rsd do 30 rsd. Malo im je što su digli cene poštarine,sad će još da zarađuju i na ambalažama :)
2022 04 29
Postexpres je postao katastrofa.Jedina prednost je sto paket moze da se preuzme u posti ukoliko niste tu.Kasne po nekoliko dana sa preuzimanjem posiljke,pritom svaki dan iznova treba da se zove ukoliko se kurir ne pojavi..Postansku uputnicu mi je pre nekoliko dana samo ubacio u postansko sanduce a bila sam kod kuce...I na sve to su podigli cene..bar da se usluga poboljsala,ona se jos i pogorsala.Steta..
2022 04 29
Katastrofa. Dva puta su dizali cene, a sad jos i ovo. Jos uvek se secam kada sam kupovala iz jedne apoteke iz UK kozmetiku, naplate 1 GBP ili 2 u zavisnosti od vrednosti porudzbine i jos umanje sve za VAT, a ako kupujete preko 20 GB onda je isporuka besplatna, stizalo preko Svedske za 2-4 radna dana. Od Engleske to Srbije besplatno ili za manje od 300 dinara, a ovi naplacuju 2x (i vece) postarine po Srbiji.
2022 04 29
Nadam se da nece biti obavezna kupovina prilikom slanja. :|
2022 04 29
Da li uopste znate sta je polietilenski koverat??? To se ne koristi u prodaji garderobe tako da i nema potrebe za ovim dizanjem panike. Ko prodaje kozmetiku, podrazumeva se da uzima nesto tako, makar u knjizarama.
2022 04 29
Malo je zbunjujuće jer od istog materijala prave i kese, ali to nije koverat nego kesa. Najbolje pitati u pošti na šta se tačno odnosi.
2022 04 29
> DoliBlack: > Malo je zbunjujuće jer od istog materijala prave i kese, ali to nije koverat nego kesa. Najbolje pitati u pošti na šta se tačno odnosi. Ja bila danas,posto se kurir ne pojavljuje.Uglavnom rece stizu im razne ambalaze za pakovanja koja ce se naplacivati,a realno nema pojma ni kakave ni sta.
2022 04 29
Da, da. Ok, bar neki info... Meni su pre mesec dana rekli da će uvesti tu neku naplatu kesa, ali posle toga niko ništa nije spominjao.
2022 04 29
Mislim da kupovina nece biti obavezna. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/7d569db3472d7ff499358ecedb3a6391.jpg)
2022 04 30
To tako piše od ranije ali realno nisu naplaćivali tu uslugu. Neće sigurno biti obavezno pakovanje u pošti, ali šta sad i ako se plati 10, 20 din.... Nećemo propasti... I mnogo lepše i bezbednije izgleda poštansko pakovanje nego umotano u sto kesa sa selotejpom.
2022 04 30
Moja posta vec mesecima nema kese post expresa pa moje pakovanje blago receno UNAKAZE selotejpom i trakama. Rado cu platiti 20din tu kesu. Ali sramotno od poste da naplacujr PE 300din i jos da mi selotejpom zalepi paket, i kao to je to sto se cudis. 😤🤣
2022 04 30
Da, da. Isto i kod mene u pošti, pa sam naručila te kese preko kupujem prodajem. Nadam se da su biorazgradive. 😊
2022 04 30
Nakon ekstremno lošeg iskustva i sa Aksom i Beksom, počela sam da šaljem i naručujem post ekspresom. Kurir mi se pojavi na kucnoj adresi najvise sat vremena nakon zvanja. Do sada nijedno lose iskustvo sa njima - godinama saljem i narucujem preko njih.
2022 05 01
najbolji je i dalje postexpres,necu ga menjati
2022 05 02