Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Decija garderoba

Pozdrav svima. Zanima me da li kada kupujete deciju garderobu cesce kupujete pojedinacno neku stvar ili cesce kupujete lot stvari? Isro me zanima i sto se tice prodaje.
2022 05 14
Sto se prodaje tice, rekla bih da je ljudima lakse da kupe lot ako prodavac ima vise zanimljivih stvari. Eventualno ono sto bi mozda pojedinacno kupili je neka svecana haljinica ili odelce za posebnu priliku. To isto vazi i generalno za odecu, zene kad traze majice bluze i te neke sitne stvari - traze najcesce da kupe od jednog prodavca vise da se postarina isplati
2022 05 14
Najbolje je postaviti sve pojedinačno, pa da kupac sam pravi lot ako mu se sviđa još nešto. Meni se to pokazalo kao najbolja opcija.
2022 05 14
Na ovom sajtu sto se decijih stvari tice ni jedno ni drugo.Cak su neke clanice prodavale 50 din po komadu i nisu skoro nista prodale.Dva puta sam prodala deciju stvar ovde a imala sam bas dobre stvari po smesnim cenamaSvakako probajte bilo u lotu ili pojedinacno.
2022 05 14
Ja sam par puta prodala dosta dečijih stvari, ali samo kad sam videla temu šta traže u određenoj veličini i ponudila po super ceni. Inače, uslikano na profilu na gomili nikad nisam prodala.
2022 05 14
Sto se tice kupovine, sve zavisi nekad uzmem samo jednu stvar nekad lot ali sve zavisi sta mi se svidi i naravno kolika je cena. A sto se tice prodaje, prodajem i kao lot i pojedinacno, ali ostavim izbor pa same clanice izaberu i naprave svoj lot naravno posle slikanja svake stvari pojedinacno i slanje slike na viber.😁😎
2022 05 14
> NinaVp: > Pozdrav svima. > Zanima me da li kada kupujete deciju garderobu cesce kupujete pojedinacno neku stvar ili cesce kupujete lot stvari? > Isro me zanima i sto se tice prodaje. Moje iskustvo je da decije ne ide nikako, osim za razmene ili po 50din komad . A to 50din ce pre otici na limundu i Facebooku, ovde jok
2022 05 17