Hvala vam, devojke! Esprit, Danka, odusevljena sam nekim modelima, ako uspem da nadjem bar jednu od ovih haljina i vidim kako mi stoji, pobedila sam :D Hvala, @pamela, ali su me ove druge oduvale :D Loki, 7/8 fazon, ovo si potpuno ti, nekako te vidim u tom fazonu :D
Hvala vam, devojke! Esprit, Danka, odusevljena sam nekim modelima, ako uspem da nadjem bar jednu od ovih haljina i vidim kako mi stoji, pobedila sam :D Hvala, @pamela, ali su me ove druge oduvale :D Loki, 7/8 fazon, ovo si potpuno ti, nekako te vidim u tom fazonu :D