Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Preporuke za knjige?

Devojci će uskoro rođendan i zanima me šta Vi žene čitate i koja vas je knjiga oduševila u skorije vreme? Kupio bi joj par dobrih knjiga samo da nisu u fazonu Danijela Still i slično, to znam da ne voli :D
2022 05 21
Koji žanr voli da čita? :") Preporučila bih knjige: Gijom Musoa, Sparksa, Bakmana. Od klasika Džejn Ostin, sestre Bronte, Trejsi Ševalije. Tvrđava Meše Selimovića je takođe prelepa knjiga.
2022 05 21
> JiM009: > Koji žanr voli da čita? :") > Preporučila bih knjige: Gijom Musoa, Sparksa, Bakmana. > Od klasika Džejn Ostin, sestre Bronte, Trejsi Ševalije. > Tvrđava Meše Selimovića je takođe prelepa knjiga. Voli sve i svaša. Samo ne voli romantike i biografije/autobiogragije to joj je valjda smor. Za to više voli pogledati dobat dokumentarac...:D
2022 05 21
Dzon Bojn - Decak u prugastoj pidzami
2022 05 21
Selimović i Andrić su uvek moj izbor! ✨ Pored njih, Haled Hoseini i Elena Ferante. ✨
2022 05 21
Senka vetra Karlos Ruis Safon Ubiti pticu rugalicu Harper Li Otmenost ježa Mjuriel Barberi Nebo nema miljenike Remark Ostaci dana Kazuo Išiguro Devojka koja je spasila kralja Švedske Elijevo obećanje
2022 05 21
Ostrvo pelikana i deca zla, odlični trileri
2022 08 28