Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Plaćanje paketa unapred

Nova sam na sajtu. Interesuje me kako izgleda placanje unapred pre slanja?
2022 05 26
prodavac ce vam dati podatke za placanje
2022 05 26
> florida: > prodavac ce vam dati podatke za placanje Pa ja kao prodavac, trebaju mi saveti kad prodajem :))
2022 05 26
Pa onda vi dajete svoje podatke, ko hoće uplatiće…nakon toga šaljete paket na podatke koje je kupac ostavio. - Za uplate na račun potrebni podaci su: naziv banke, broj računa i vaše ime i prezime. Uplata se proknjiži par sati nakon što vam osoba javi da je uplatila, a kada je vikend onda u ponedeljak. Ukoliko je plaćeno e-bankingom novac leže odmah. - Za Post Net uplate potrebno je ostaviti: ime, prezime i broj tel. Da biste preuzeli novac potrebno je da odete na šalter pošte sa vašom lk i porukom koju ste dobili na taj broj koji ste dali kao podatke. Podaci kupca koji su vam potrebni prilikom slanja su: Ime, prezime Grad, adresa (ulica i br.) Br. tel. Ne stavljate otkup prilikom slanja paketa jer ste novac već dobili. Poštarinu plaća uglavnom kupac, osim ako se drugačije dogovorite. PS. prodaja bi vam bolje išla kada biste slali pouzećem dok ne skupite neki broj utisaka, sajt je pun prevaranata!
2022 05 26
Iskreno, ne verujem da će Vam bilo ko uplatiti novac unapred kada nemate utisaka. </3 Bolje Vi budite kupac neko vreme, dok ne skupite dovoljno saradnji. Kao prodavac, nije loše, da npr. predložite da nekome lično dostavite u Vašem gradu. Skupe se utisci brzo, videćete! ❤️ Puno sreće Vam želim!
2022 05 26
Slazem se sa clanicama, novima je uvek bolje da prvo salju pouzecem, i da prvo krenu sa kupovinom nekih stvarcica da se pokazu i kao kupac od poverenja...i sama sam tako radila jer mi je retko ko verovao sa 0 ili 3 utiska. 😂
2022 05 26
Ono sto Vam clanice iznad predlazu bez sumnje jeste najcesca i laksa varijanta za otpocinjanje. Ali znajte da ne mora nuzno da ide tim redom - kada sam pocinjala (nesvesna mogucih prevara i obazrivosti prema novim clanovima), cudilo me sto mi svi predlazu razmene i videvsi da vecini na profilu pise da salju tek nakon uplate - ja sam, sa 0 utisaka, takodje postavila to kao uslov...I da, naisla je divna devojku koja je bez reci uplatila za torbu (odlicno se secam 2200 din.) A pritom je ona itekako imala utiske. Tako da, budite fleksibilni ali i verujte u sebe - samo je vazno da "igrate" posteno. Srecno! :) <3
2022 05 26
> MALAODSTILA: > Ono sto Vam clanice iznad predlazu bez sumnje jeste najcesca i laksa varijanta za otpocinjanje. > Ali znajte da ne mora nuzno da ide tim redom - kada sam pocinjala (nesvesna mogucih prevara i obazrivosti prema novim clanovima), cudilo me sto mi svi predlazu razmene i videvsi da vecini na profilu pise da salju tek nakon uplate - ja sam, sa 0 utisaka, takodje postavila to kao uslov...I da, naisla je divna devojku koja je bez reci uplatila za torbu (odlicno se secam 2200 din.) A pritom je ona itekako imala utiske. > Tako da, budite fleksibilni ali i verujte u sebe - samo je vazno da "igrate" posteno. Srecno! :) <3 Potpuno ste u pravu, delimo isto mišljenje ❤️
2022 05 27