Pa sve zavisi, ako idete na odbranu doktorata, neki je “običaj” da se ponese buket cveća. Pored toga se pokloni knjiga sa posvetom, naliv pero, nakit, flaša pića itd. To je onako klasika za takve događaje.
Za jedan doktorat, nisam uspela da se organizujem, ali sam negde na Instagramu našla da neko pravi figurice u obliku osoba, raznih zanimanja sa crvenim plaštom, pa ta osoba izgleda kao super heroj. x-) Bilo je presimpatično, nažalost nisam poručila na vreme…
Pa sve zavisi, ako idete na odbranu doktorata, neki je “običaj” da se ponese buket cveća. Pored toga se pokloni knjiga sa posvetom, naliv pero, nakit, flaša pića itd. To je onako klasika za takve događaje.
Za jedan doktorat, nisam uspela da se organizujem, ali sam negde na Instagramu našla da neko pravi figurice u obliku osoba, raznih zanimanja sa crvenim plaštom, pa ta osoba izgleda kao super heroj. x-) Bilo je presimpatično, nažalost nisam poručila na vreme…