Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je za neutralan utisak?

Ako ništa drugo, makar ostavite link tih članica kao upozorenje ili otvorite temu sa slikama obuće. Ako je sve bilo uslikano do najsitnijih mana, ne vidim zbog čega bi ste vratili novac.
2022 06 01
> LadyyS: > Moram da se nadovezem na ovu temu, nije bas silcna situacija ali evo sta se meni desilo... Clanica se javila da zeli da kupi obucu od mene i da uplati unapred, uplatila je sve je to bilo u redu medjutim kad joj je paket stigao ona nije zadovoljna sta je dobila i zeli da joj novac vratim, stanje obuce je prikazano realno na slikama sva ostecenja su bila uslikana i ona je bez obzira na to htela da je kupi a sada novac zeli nazad. Ja cu njoj novac vratiti jer nisam takva osoba i ne zelim da se natezem s njom danima zbog nekih sitnih para niti da me neko uznemirava ali eto jos jednog primera kakvih sve ovde na ovom sajtu ima... Da li i u ovom slucaju treba ostaviti neki utisak ili jednostavno nista ne pisati? Nije to samo ovde. Ja sam davno na Limundu prodala kožnu jaknu, sve lepo uslikala i napisala. Poslala dodatnih oko 30 slika gde se bukvalno sve videlo izbliza i celo, slike visoke rezolucije. Jakni je trebalo hemijsko jer je bukvalno samo stajala i trebalo ju je osveziti. Navedem cak i to na oglasu i osoba koja je kupila mi je trazila da joj ja platim hemijsko ciscenje. Ja isto kao ti nisam htela da se cimam, nego sam resila da joj platim i blokiram je jer tamo to moze, ali sada da mi neko dodje sa takvim zahtevom poslala bih ga da ne kazem gde. Sa ljudima bez ikakvog srama ne treba imati zadrske jer bezobrazni samo tako razumeju.
2022 06 01
1 2