Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Motivi prodaje

Zbog para. A uglavnom sam uvek prodavala za mali novac. Ironija. Ali i kupujem puno ovde.
2022 06 26
Iz zabave. Novac koji zaradim ovde koristim da kupim stvari koje želim da imam a realno ne trebaju mi. Npr da isprobam neki stil koji nije baš moj fazon, šminku/kozmetiku koju sam videla da neka blogerka hvali, ukrase za kuću koji se možda neće uklopiti ali sam videla na Pinterestu, da kupim torbicu koja mi se ne slaže ni uz šta, ali mi se sviđa, itd. Često je potrebno više vremena da skupim pare za nešto takvo, ali zbog toga mi bude slađe kada konačno kupim to što sam zamislila, a nemam grižu savesti jer bacam pare na gluposti koje mi ne trebaju.
2022 06 26
Obicno vecina se slaze da novac nije prioritet, sa druge strane kad se ponudi manja cena za nesto ili se potrazi popust, dosta njih se naljuti, cak i uvredi. Ako novac nije prioritet, a ne postoji zelja da se pokloni, zasto je onda problem spustiti cenu?
2022 06 26
Visak stvari, presek garderobe posle porodjaja, uglavnom su mi sad male i uske, puno se kupovalo a malo nosilo i onda sam samo skontala da neke stvari nisam obukla mesecimo i vise od godinu dana pa onda zasto da mi zauzima mesto u ormaru. A prodajem da bi taj novac usmerila na nesto drugo, a to je trenutno beba :)
2022 07 04
Uglavnom visak prodajem, kupila sam pa mi ne treba vise od jednog puta ili mi ne stoji uopste pa je novo ne noseno 😅😅😅
2022 07 06
Uglavnom prodajem visak kozmetike jer mi je to hobi jos od tinejdzerskih dana. Desi mi se da promasim proizvod, mnogo cesce da mi proizvod dosadi i predjem na nesto novo. Ranije sam sve parfeme, sminku, kozmetiku koja mi ne treba vise poklanjala "drugaricama", dok se to malo nije otrglo kontroli i dok nisu pocele da mi traze stvari, kao da sam Jasmin parfimerija. Vrhunac je bio kada mi je jedna od njih potrazila parfem, ja dala jedan koji sam dobila na poklon, da bi se ona nedelju dana kasnije na proslavi mog rodjendana, pred svima zalila kako joj se parfem ne svidja i kako je vise muski, pa je sebi kupila neki koji joj se bas svidja... U medjuvremenu mi je drugarica bez navodnika otkrila MK, i kako sam imala visak vremena tokom 2020., eto mene ovde.
2022 08 04
1 2 3