Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pitanje u vezi zare

Sinoć je počelo online sniženje, a sajt je bio i pripremi od 20 do 22h. Ušla sam u 21:59 na sajt i u 22h je već sve bilo rasprodato. Je l’ bi mogao neko da mi objasni kako je moguće da se u 22h rasproda sve? 😂
2022 06 23
Isti problem. Nije moglo da se uđe na sajt. Nakon toga nisam mogla da nađem haljinu koju sam htela. Marketinška prevara?
2022 06 23
Haha isto bukvalno sam imala 15 stvari u korpi spremno i ulogovala se u tacno 22:00 i bukvalno svi artikli su bili "rasprodati". Smesni su...
2022 06 23
Meni je tako bilo sa bershkom… a u zari sam prestala da kupujem samo zbog postarine koju naplaćuju za snižene stvari, glupost… :(
2022 06 23
Kod mene je Stradivarius aplikacija u pitanju, stavim u korpu jaknicu u S veličini i u 19h da poručim, piše da je S rasprodato. Odem odmah nakon toga bukvalno u 19:05 u Pull&Bear aplikaciju gde mi stoji duks u S vel, ja da poručim, piše rasprodato 😂
2022 06 23
Ne zna se šta je gore i haotičnije,online prodavnica ili kad odete lično za vreme sniženja u Zaru. Uvek nadjem bolje komade u drugim prodavnicama.
2022 06 23
Meni se par haljina rasprodalo pre pocetka snizenja 😅 Ali sam uspela da narucim ostatak ja sam preko sajta porucila (krenulo je u 23h) 😬
2022 06 23