Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pitanje u vezi zare

Sinoć je počelo online sniženje, a sajt je bio i pripremi od 20 do 22h. Ušla sam u 21:59 na sajt i u 22h je već sve bilo rasprodato. Je l’ bi mogao neko da mi objasni kako je moguće da se u 22h rasproda sve? 😂
pre 11 dana, 16:48
Isti problem. Nije moglo da se uđe na sajt. Nakon toga nisam mogla da nađem haljinu koju sam htela. Marketinška prevara?
pre 11 dana, 19:29
Haha isto bukvalno sam imala 15 stvari u korpi spremno i ulogovala se u tacno 22:00 i bukvalno svi artikli su bili "rasprodati". Smesni su...
pre 11 dana, 19:41
Meni je tako bilo sa bershkom… a u zari sam prestala da kupujem samo zbog postarine koju naplaćuju za snižene stvari, glupost… :(
pre 11 dana, 20:21
Kod mene je Stradivarius aplikacija u pitanju, stavim u korpu jaknicu u S veličini i u 19h da poručim, piše da je S rasprodato. Odem odmah nakon toga bukvalno u 19:05 u Pull&Bear aplikaciju gde mi stoji duks u S vel, ja da poručim, piše rasprodato 😂
pre 11 dana, 20:21
Ne zna se šta je gore i haotičnije,online prodavnica ili kad odete lično za vreme sniženja u Zaru. Uvek nadjem bolje komade u drugim prodavnicama.
pre 11 dana, 21:04
Meni se par haljina rasprodalo pre pocetka snizenja 😅 Ali sam uspela da narucim ostatak ja sam preko sajta porucila (krenulo je u 23h) 😬
pre 11 dana, 22:03