Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Svakodnevica /

Prodavnice, artiklli, rasprodaje /

Factcool poručivanje

Zdravo drage dame, Da li neka od vas poručivala sa sajta Factcool i kakva su vaša iskustva?
2022 07 02
Poručivala. Jedan paket mi je stigao odmah sutradan, jedan posle nedelju dana. Kvalitet je nalik garderobi iz klasičnih turskih butika :D
2022 07 02
Nisam napomenula - prodaju nekoliko brendova. Najzastupljeniji Trendyol jer turski brend i zato je kvalitet kao u ostalim turskim buticima. Za ostale brendove sve zavisi, imaju npr i nike. Ali te brendove ne preporučujem da kupuješ jer im nabiju cene. Jedna replay jakna koja je u fashion&friends koštala 14000, na factcool sajtu je koštala 32000.
2022 07 02
Lose iskustvo, ne secam se koji brend je bio u pitanju, neka muska jakna uglavnim. Kineski kvalitet, uzas.
2022 09 04
Narucivala dva puta, stvari su bile iz 'kotona' sa sve originalnom etiketom, ali sam oba puta cekala po 15 dana. Tokom narucivanja mocicete da vidite kada ce stici, kod mene je pisalo 15 radnih dana, a stiglo je za 15 dana ukupno, ukljucujuci i vikende.
2023 05 02
Pogledajte na ali.pub/2hoh1v mnogo je jeftinije. ja narucujem od njih vec vise od 10 meseci i prezadovoljana sam kvalitetom odece.
2024 04 19