Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Najjeftinija postarina- Pitanje

Da li se neko od vas razume i moze da mi kaze na koji nacin je postarina najjeftinija jer je ovo ozbiljno krenulo u nebesa
2022 07 08
Od kurirskih službi je definitivno najjeftinija Pošta. Što se tiče poštarine, zavisi šta šaljete jer neke nekabaste i lagane stvari možete poslati kao preporučeno pismo (tu nema opcije otkupa i poštarina se plaća prilikom predaje pošiljke na šalteru). Cena je npr. 165,00 dinara za pošiljku do 0,500 gr. Druga opcija je običan (tzv. CC paket) koji ima sve karakteristike Post Expressa sem što je naznačeno vreme isporuke do 5 dana. ( u praksi svaki put kad sam poslala, stizalo je kao i PE u roku od 24h). Kao i kod PE, jeftinije je ukoliko isporuka pošiljke podrazumeva samo predaju iste, da je novac kupac već uplatio, drugim rečima da nema otkupa. Cene: до 3 кг 200,00 од 3 кг до 5 кг 250,00 од 5 кг до 10 кг 300,00 од 10 кг до 15 кг 350,00 од 15 кг до 20 кг 400,00
2022 07 08
Hvala mnogo na odgovoru!
2022 07 08
Nije toliko strasno Postexpresom ako se uplati unapred...ovo sa otkupom,tj pouzecem ume da bude ozbiljno skupo.
2022 07 08
Definitivno je najeftinije ako se stvar salje kao CC i da nema otkup.Ja tako saljem i primam pakete,osim ako nekim slucajem bas mora Postexpres.
2022 07 08
Da li ste upoznate sa naplatom ambalaze kas saljemo postekspresom? Desava mi se da mi u nekim postama traze da platim ambalazu a u nekim ne, izgleda da se i tu nesto menjalo.
2022 07 11
Meni su skoro kad sam slala postexpresom samo oblepili kesu u kojoj sam donela odeću onom čvrstom trakom i čini mi se tako poslali. Možda su je posle i ubacili i u njihovu ambalažu pre isporuke... ali sećam se da su ranije odmah stavljali pošiljku u postexpres ambalažu čim predam na šalteru.
2022 07 11
9 din kesa, od skoro
2022 07 15
> didi83: > Meni su skoro kad sam slala postexpresom samo oblepili kesu u kojoj sam donela odeću onom čvrstom trakom i čini mi se tako poslali. Možda su je posle i ubacili i u njihovu ambalažu pre isporuke... ali sećam se da su ranije odmah stavljali pošiljku u postexpres ambalažu čim predam na šalteru. Uskoro ce i tu traku poceti da naplacuju kako je krenulo
2022 07 15
> Esprit21: > > didi83: > > Meni su skoro kad sam slala postexpresom samo oblepili kesu u kojoj sam donela odeću onom čvrstom trakom i čini mi se tako poslali. Možda su je posle i ubacili i u njihovu ambalažu pre isporuke... ali sećam se da su ranije odmah stavljali pošiljku u postexpres ambalažu čim predam na šalteru. > Uskoro ce i tu traku poceti da naplacuju kako je krenulo Hahaha slazem se
2023 04 06
Evo ja bas ukacah na net da vidim koja je kurirska sluzba najjeftinija.. jer mi je upravo stigao paket "bez otkupa" lagan i 370din post ekspresom.. nekad je bilo 250 😑 tako da.. moradu da trazim i ja taj CC od sad.. jer tri paketa nedeljno da mi stignu ode 1000darka za postarinu
2023 04 06