Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Moda /

Prodavnice sa unikatnom odecom u Beogradu preporuke?

Da li imate preporuke za takve dizajnerske radnje? Ja znam za par mesta, radnja u Svetogorskoj, fenomenalni komadi+ ceo dizajnerski deo u Cumicevom sokacetu… Da li znate za jos neki “dijamant” u gradu gde ima divnih stvari?
2022 07 08
LOVELY multi- brand Concept Store, KNEZA MILOSA 19 💜👌😎
2022 07 08
U Aleksandru često bude neobičnih komada i obično takvih komada imaju jako malo - ono što nađeš u jednom ili eventualno dva primjerka na jednoj lokaciji, na njihovoj drugoj lokaciji pronaći nećeš😂💕
2022 07 10
Hrida...novosadska dizajnerka ali ima radnju i u bg ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f311d242d3e71a2a371a7b09a575c9b3.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8291f3d7a99c908df57b04f1b9f74ffa.jpg)
2022 07 11
Ja moram da se izreklamiram 😇 drugarica sa MK (koja zivi par kuca od mene, a upoznale smo se ovde, neverovatno), od sledece nedelje pocinjemo oficijelno sa radom na sajtu Yardsale.rs. Osim sto cemo imati sve polovno sto se kupiti moze, od garderobe do bele tehnike, srz ideje je sledeca: od reciklirano, polovnih stvari, uz sjajnu krojacicu, pravicemo potpuno nove i unikatne stvari. To ce biti nas proizvod 😇 Nadam se da ce sve lepo zaziveti, pa eto, pozivam vas da pogledate nas sajt, za par dana ce biti u funkciji
2022 07 16
> Debela_devojka: > Ja moram da se izreklamiram 😇 drugarica sa MK (koja zivi par kuca od mene, a upoznale smo se ovde, neverovatno), od sledece nedelje pocinjemo oficijelno sa radom na sajtu Yardsale.rs. Osim sto cemo imati sve polovno sto se kupiti moze, od garderobe do bele tehnike, srz ideje je sledeca: od reciklirano, polovnih stvari, uz sjajnu krojacicu, pravicemo potpuno nove i unikatne stvari. To ce biti nas proizvod 😇 Nadam se da ce sve lepo zaziveti, pa eto, pozivam vas da pogledate nas sajt, za par dana ce biti u funkciji Fantastična ideja, ja ću vas sigurno pratiti...
2022 07 17
> Debela_devojka: > Ja moram da se izreklamiram 😇 drugarica sa MK (koja zivi par kuca od mene, a upoznale smo se ovde, neverovatno), od sledece nedelje pocinjemo oficijelno sa radom na sajtu Yardsale.rs. Osim sto cemo imati sve polovno sto se kupiti moze, od garderobe do bele tehnike, srz ideje je sledeca: od reciklirano, polovnih stvari, uz sjajnu krojacicu, pravicemo potpuno nove i unikatne stvari. To ce biti nas proizvod 😇 Nadam se da ce sve lepo zaziveti, pa eto, pozivam vas da pogledate nas sajt, za par dana ce biti u funkciji Sajt je savrsen, nadam se da cete uskoro ubacivati i deciju garderobu :)
2022 09 11
Svaka čast za ideju a sajt je baš profesionalno odrađen. Svu sreću Vam želim! 🍀
2022 10 11