Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

O čemu se radi?

Članica mi je poslala identičnu poruku za 5 stvari, nema utisaka, nema odgovora kada sam pitala zašto na mejl? Da li neko zna u čemu je fora? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/dc1239bf19ddfd145f5a5c0da9deedc0.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/5ff64bc66930e845361be9271651bc3d.jpg)
2022 07 11
Isti profil i meni, istu poruku😳😳😳
2022 07 11
Nisam poslala mejl naravno, ali me zanima u čemu je fazon...
2022 07 11
Takodje i meni je stigla por. Samo sam rekla da ne pisem ni na ciji email. Pa verovatno je neka prevara, na to mirise.
2022 07 11
Ma jeste sigurno, nego čekam nekoga ko je upućen da nam objasni na koji način bismo bili prevareni da smo poslali mejl. 😀
2022 07 11
Mislim da skidaju pare sa kartice, posalju Vam neki link, ukucate br kartice oni naravno kazu da preko linka uplacuju(nesto je na tu foru al ne znam lepo da objasnim 😁🤦‍♀️) znam da su ranije vrbovali na tu foru.
2022 07 11
A jest' im glupa fora, pa zašto bi im iko odgovorio mejlom sa ovog sajta 😀
2022 07 11
I meni je stigla identicna poruka. Jeste prevara, i ranije se desavalo pa su devojke otvarale slicne teme
2022 07 12
> KristinaVuksan: > A jest' im glupa fora, pa zašto bi im iko odgovorio mejlom sa ovog sajta 😀 Mozda vama deluje da niko nije toliko glup i naivan ali verujte jeste. Igrom slucaja radim posao koji ima veze sa Western unionom i ne bi verovali koliko prevara ima i kakvih nacina. Isto sam u pocetku mislila "kako neko moze biti glup da nasedne na to" recimo da ga nepoznata osoba kontaktira na fb i i kaze da je dobio neko nasledstvo ili premiju i slicno, ali prvo moraju da im uplate proviziju od 1000e kako bi oni njima poslali 20.000e, i ljudi uplate. Western ih moze blokirati na neko vreme ali na kraju im ne mogu nista jer ovi ljudi svojevoljno salju novac i potpisuju dokumente, niko im nije oteo. Tako da, ljudi su postali ocajni toliko da ce poverovati u sve, da ih 10 od 500 padne na tu foru, prevarantima dobro.
2022 07 12
> Dani88: > Tako da, ljudi su postali ocajni toliko da ce poverovati u sve, da ih 10 od 500 padne na tu foru, prevarantima dobro. Nazalost, sve ste u pravu.
2022 07 12
Ma potpuno ste u pravu, nego sam mislila konkretno na ovaj slučaj... Realnije bi bilo da mi je poslata jedna poruka za jednu stvar, pa mozda i da se zaletis da odgovoriš na mejl, ne bi li ispoštovao kupca i zaradio novac... Ali šalje 5 poruka, za 5 različitih stvari, jednu za drugom i svaka ima u potpunosti isti tekst. 🙂
2022 07 12
> KristinaVuksan: > Ma potpuno ste u pravu, nego sam mislila konkretno na ovaj slučaj... Realnije bi bilo da mi je poslata jedna poruka za jednu stvar, pa mozda i da se zaletis da odgovoriš na mejl, ne bi li ispoštovao kupca i zaradio novac... Ali šalje 5 poruka, za 5 različitih stvari, jednu za drugom i svaka ima u potpunosti isti tekst. 🙂 Mislim da Vam je "slucajno" poslato 5 poruka...Meni je npr. samo jedna. Rekla bih da doticni ide redom po novoobjavljenim oglasima, ni negledavsi da li pripadaju istom profilu (kome je vec poslao poruku)
2022 07 12
Kako se ovakve stvari prijavljuju adminu? Da li postoji mogućnost ovde na sajtu ili se mora poslati mejl? Nisam to do sada radila, da blokiraju profil dok nekoga ne prevari.
2022 07 12
Prijavite blokiraće profil ali će i otvoriti nov.
2022 07 12