Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nepravedno negativan utisak

Kako do admina? Kako rešiti to da imamo kontakt sa vrlo neprijatnom osobom i na kraju nam ostavi negativan jer ga je ona prethodno dobila i zasluzila
2022 07 31
Ako je bio samo kontakt, a ne i saradnja mislim da nije dozvoljeno ostaviti negativan utisak 😐
2022 07 31
https://mojekrpice.rs/adminrs-24708 Posaljete poruku sa objasnjenjem.
2022 07 31
> Chillnakit: > Ako je bio samo kontakt, a ne i saradnja mislim da nije dozvoljeno ostaviti negativan utisak 😐 Pozitivni i negativni utisci nisu dozvoljeni bez ostvarivanja saradnje ali mislim da su neutralni utisci dozvoljeni; ili su barem dozvoljeni u nekim slučajevima
2022 07 31
> Kaurin: > Kako do admina? Kako rešiti to da imamo kontakt sa vrlo neprijatnom osobom i na kraju nam ostavi negativan jer ga je ona prethodno dobila i zasluzila Pročitala sam komentar koji Vam je ostavljen. Zakonski rok za preuzimanje paketa je 5 radnih dana i nakon toga se paket vraća pošiljaocu. Vi ste paket podigli u roku od 2 dana i samim time niste oštetili pošiljaoca ni u kakvom smislu a vidim da je u pitanju bio poklon, samim time nema ni otkupnine. Ja živim sama tako da bih u 90% slučajeva morala da preuzimam pamet u pošti jer sam uglavnom na fakultetu ili na poslu i ne vidim kako to može biti problem. Ukoliko članica nije bila zadovoljna komunikacijom trebala je ostaviti neutralan utisak jer ona nije prevarena. Ne znam kako je tekao Vaš razgovor ali svakako kontaktirajte admina https://mojekrpice.rs/adminrs-24708 i on će Vam ukloniti utisak.
2022 07 31
> Jecke7: > > Kaurin: > Zakonski rok za preuzimanje paketa je 5 radnih dana i nakon toga se paket vraća pošiljaocu. Ne postoji "zakonski" rok za preuzimanje posiljaka. Ako mislite na rok objavljen od strane Poste Srbije: Posta je duzna da uruci paket primaocu u roku od 5 dana, ALI paketi koji se nisu mogli uručiti primaocu dostavljanjem na adresi, čuvaju se u pošti za isporuku 20 dana. Posiljke oznacene sa Post Restant se cuvaju 30 dana.
2022 07 31
Hvala svima, utisak je uklonjen. Desilo se to da sam dobila uvrede od strane članice a da paket još nije ni stigao. Prijatan dan i lepe saradnje
2022 08 02