Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kakav je ovo sajt bezovbrazluk.....

Jouisseuse lela023 pre 9 dana, 00:06 Najlošija saradnja na krpicama. Farmerke oglasene kao nove ali stigle ostecene. Uz to devojke besna na mene i daje mi negativnu. Sa doticnom sam imala vec prepisku na prevarama admin je to sredio negativna mi je bila izbrisana...Gde bih posle nekog duzeg vremena doticna koja vara ljude ponovo dala negativnu.Kakav je ovo sajt kada admin to dozvoljava da se prevare sireeeee...NIJE SAJT KAO STO JE BIO.Evo i profil prevaranta https://mojekrpice.rs/jouisseuse-127133
2022 08 06
Kontaktirajte admina privatnom porukom
2022 08 06
Pisala sam adminu preko sajta ne odg.
2022 08 10
Kako ste pisail? Privatnu poruku?
2022 08 10
Na sajtu sam joj poslala por admin profil :")
2022 08 12
Ako je nesto novo, a ima fabricka ostecenja koja u opisu nisu navedena i jasno prikazana na slikama, to je i te kako za negativnu. Ako ste sve posteno naveli, onda to nije za negativnu.
2022 08 12
Vec je admin uklonio negativnu kod mene i to se resilo ali je ona meni nakon nekog vremena opet dala....Cekala je da prodje neko vreme....Bezobrazluk....Sada vidim da joj je profil blokiran a meni je negativna ostala.
2022 08 12
Nemoj da se nerviras, ja licno kad kupujem gledam koliko osoba ima poztivnih utisaka jer su zenetine na sajtu ogorcene ljibomorne i naravmo da ce da se svete i lupaju ocene ako im nisi dovoljno polizala dupe. Samo ignorisi ko hoce da kupi kupice i sa negativnom ❤️❤️
2022 08 14
Ovo je stvarno bezobrazluk ni kriva ni duzna a admin je nekada nerealan ovo nije ovako bilo od kada sam ja na sajtu....Hvala vam punoo na podrsci a i tebi kristinekrpice :") :") :")
2022 08 15
> lela023: > Ovo je stvarno bezobrazluk ni kriva ni duzna a admin je nekada nerealan ovo nije ovako bilo od kada sam ja na sajtu....Hvala vam punoo na podrsci a i tebi kristinekrpice :") :") :") postovanje, da li moze nekako licno da se kontaktira admin na ovom sajtu povodom istih ili slicnih slucajeva?
2022 08 15
https://mojekrpice.rs/adminrs-24708 Ja sam pisala ovde ali opet ne korektno admin je rekao da je ona trazila da se ugasi profil i da negativna osgtaje a imam prepiske da nisam kriva jednostavno ostala sam bez svoje stvari i nije mi nista dala za zamenu plus i ona ispala ok strasno....Sto znaci da ona je mogla da ostane i dalje da vara ljude...
2022 08 15
Pozdrav, mozete mi pomoci da dodjem do admina, jos se ne snalazim dobro sa podesavanjima
2022 08 17