Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Negativna bez saradnje?

Da li smem da ostavim negativnu? Znam da ne moze bez saradnje ali to je jedini nacin da se vidi kakav je ko a i ovo je neki vid saradnje jer je dobila popust, trazila podatke ja joj poslala svoje podatke da uplati novac i to je to. Ni izvini... Samo se javi jednom u nedelju dana sa recenicom- hocu, uplaticu. Na sta to lici? Bezobrazluk. Ima vec 10 negativnih. Nije neka nova clanica jer ima i 200 pozitivnih, nije da ne zna kako funkcionise sajt. Ako ostavim neutralnu niko je nece ni videti. Bas sam besna, ne mozes ti mene da zajebavas za 1000din kao da je jedina na svetu pa samo nju cekamo na kupovinu.
2022 08 15
Nazalost, nemocne smo u takvim situacijama. A cak sam 99% sigurna o kojoj clanici govorite, mada svakako nije jedina.
2022 08 15
Mislim da moze neutralna, pa napisite svoje negativno iskustvo. Ko cita primetice kad se uvedu one opcije da se mogu sortirati ocene, a ko ne cita njemu ni negativna nece znaciti.
2022 08 15
Ostavicu onda neutralnu. Bas sam besna. Niko je ne tera nista da kupi, onda nemoj da me zeza. Ovo me vredja.
2022 08 15
Ja se ne opterecujem osobama koje hoce da kake ..nece da kake ..cekam 1 dan i to je to jer sve se zavrsava jednim klikom na fonu ..prebacivanje novca ..a i da nema aplikaciju odlazak u banku je 10 minuta ..tako da ..no stres...odmah obrisem konverzaciju i idemo dalje ne trosim energiju na nebitne likuse
2022 08 15
Zavisi gde je banka prodavca. Meni je svaki odlazak u banku bio jedno pola sata + cekanje na red jer mi njihove banke nisu ispred zgrade, tekuci racun nemam pa mi nije ni na klik. Pogledala sam joj ocene, njoj je svaka ocena i neutralna i negativna iz istog razloga, rezervise i zavlaci prodavce. Vidim da je nekima ostala duzna novac. Cudi me da do sada nije odstranjena sa sajta.
2022 08 15
Dobar dan,ostavite neutralnu ocenu. Nazalost takve situacije se desavaju ,i meni nemali broj puta... Neko ko je resen da kupi uradi to odmah bez razmisljanja i cekanja,naravno ukoliko se ne dogovorite drugacije. Srecnu dalju prodaju Vam zelim 🌸
2022 08 15
> Esprit21: > Zavisi gde je banka prodavca. Meni je svaki odlazak u banku bio jedno pola sata + cekanje na red jer mi njihove banke nisu ispred zgrade, tekuci racun nemam pa mi nije ni na klik. > Pogledala sam joj ocene, njoj je svaka ocena i neutralna i negativna iz istog razloga, rezervise i zavlaci prodavce. Vidim da je nekima ostala duzna novac. Cudi me da do sada nije odstranjena sa sajta. U bilo kojoj banci i posti moze da se uplati novac..kupujem i prodajem...isto kao i ostale zato sam i napisala to sto sam napisala..samo je pitanje koliko je ko odgovoran..bilo prodavac ili kupac
2022 08 15
Ima takvih dosta sto zavlace i posle odustanu, ne razumem zasto to rade
2022 08 15
> ninanica: > > Esprit21: > > Zavisi gde je banka prodavca. Meni je svaki odlazak u banku bio jedno pola sata + cekanje na red jer mi njihove banke nisu ispred zgrade, tekuci racun nemam pa mi nije ni na klik. > > Pogledala sam joj ocene, njoj je svaka ocena i neutralna i negativna iz istog razloga, rezervise i zavlaci prodavce. Vidim da je nekima ostala duzna novac. Cudi me da do sada nije odstranjena sa sajta. > U bilo kojoj banci i posti moze da se uplati novac..kupujem i prodajem...isto kao i ostale zato sam i napisala to sto sam napisala..samo je pitanje koliko je ko odgovoran..bilo prodavac ili kupac Pa tu se onda gubi poenta uplacivanja unapred. Poenta placanja unapred je da se ustedi, jer paketi sa otkupom kostaju bas dosta. Uplatom u drugoj banci uplata ne legne odmah, a i banke uzimaju proviziju. Ja uvek uplacujem u banci gde prodavac ima racun.
2022 08 15
Mene nervira sto se ona nastavlja vec mesec dana, da je samo jednom rekla uplacujem pa posle nestala, iha ha koliko sam takvih imala. Nego ona se javi danas, pa za pet dana, pa za tri, pa za sedam. A ja sam u devetom mesecu i pesaka idem sa klincem do poste da saljem pakete kilometar i po i lepo sam je zamolila da kaze kada ce uplatiti da ja ponesem paket, I ona kaze uplacujem, ja onda tog dana isplaniram i nabavku i da posaljem i druge pakete, I svasta nesto I ona nestane na nedelju dana. Znam da mene niko ne tera da radim sada sa stomakom do zuba ali ja sam prema njoj bila maksimalno ljubazna iako sam videla deset negativnih, ponasala sam se kao da nema ni jedan. Sad mi je haljina jos draza I necu je ni prodavati. Nego dobro, malo burnije reagujem i zbog hormona valjda 😁
2022 08 15