Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Puzzle krema ?

Pozdrav devojke 👋 treba mi savet o puzzle kremi za bubuljice i akne. Naime, već 2 meseca imam malih problema sa licem u vidu masne kože,pogotovo na čelu i sitnih, načičkanih bubuljica u boji kože na čelu, bradi, obrazima, na rubovima obraza ka ušima (gde mi mama kaže da se užasno i mnogo vidi, da liči na hrapavo, a i jeste na dodir) i na podbradku. Preporuku za ovu kremu sam dobila od koleginice,čiji sin ima 20 godina, i problema sa baš pravim bubuljicama i aknama i dečko kaže, pomaže. Uzela sam je u sredu, od tad je koristim. A koristim i puzzle sapun. Imam 32, zanima me jel to uopšte dobro za moju kožu, i ako ne, šta kao zamena? Inače sam probala mnogo stvari, pantenol, cinkvitaminsku mast, ništa ništa nije to lice malo dovelo u red. Da se razumemo, ružno nije ali mislim da ipak treba poraditi ma njemu. Hvala 🤗
2022 08 26
Ja sam koristila Puzzle losion i gel za umivanje, prvih par dana je bilo okej, posle toga mi nista nije pomoglo, cak mi se cini da mi je lice bilo gore. Nemam takav problem kao Vi, ja vise muku mucim sa mitiserima na nosu, ali mislim da najpre treba da se posavetujete sa dermatologom, mozda su hormoni u pitanju. Ali kao prvu pomoc, dok ne odete, preporucujem Sudokrem ili Flogocid kremu, mozete pronaci u bilo kojoj apoteci. Umivalice brenda CeraVe su odlicne, velika preporuka za njih. A od losiona probajte Afroditinu kolekciju Young&Pure. 😊
2022 08 26
Kad god mi se pojave akne, koristim la roche posay kremu i sve nestanu u roku od dva dana
2022 08 26
> teodorazajecar: > Ja sam koristila Puzzle losion i gel za umivanje, prvih par dana je bilo okej, posle toga mi nista nije pomoglo, cak mi se cini da mi je lice bilo gore. Nemam takav problem kao Vi, ja vise muku mucim sa mitiserima na nosu, ali mislim da najpre treba da se posavetujete sa dermatologom, mozda su hormoni u pitanju. > Ali kao prvu pomoc, dok ne odete, preporucujem Sudokrem ili Flogocid kremu, mozete pronaci u bilo kojoj apoteci. Umivalice brenda CeraVe su odlicne, velika preporuka za njih. A od losiona probajte Afroditinu kolekciju Young&Pure. 😊 Imam i mitisere na nosu, godinama. flogocid često koristim ali mi ni to ne daje rezultate. Za Sudokrem nisam čula ali evo, i to ću probati. Kao i za umivalice, puno hvala! Hormoni jesu svakako u pitanju, nažalost, lečim endometriozu jajnika...
2022 08 27
> .pahuljica.: > Kad god mi se pojave akne, koristim la roche posay kremu i sve nestanu u roku od dva dana I za to sam čula ali, verovatno ću probati, ništa ne gubim, hvala puno 🙂
2022 08 27
Najbolje bi Vam bilo da odete da uradite jedan higijenski tretman lica, naravno kod osoba koje su podobne za to. Ja imam problema sa licem i nikakve maske, kreme, umivalice i losioni mi ne pomazu dok se lice ne ocisti. Dzaba Vam je sve sto mazete i koristite kada su Vam pore zapusene i kada to ne moze da upije Vasa koza. Nista nece imati efekta. Tek nakon uradjenih tretmana lice mi bude super mesecima. Tada radim na odrzavanju lica i tek onda se sve sto koristim isplati. Proverite svakako, ne radite nista na svoju ruku, jer nemamo svi istu kožu. ❤️
2022 08 27
> oneblackcat: > Najbolje bi Vam bilo da odete > da uradite jedan higijenski tretman lica, naravno kod osoba koje su podobne za to. Ja imam problema sa licem i nikakve maske, kreme, umivalice i losioni mi ne pomazu dok se lice ne ocisti. Dzaba Vam je sve sto mazete i koristite kada su Vam pore zapusene i kada to ne moze da upije Vasa koza. Nista nece imati efekta. Tek nakon uradjenih tretmana lice mi bude super mesecima. Tada radim na odrzavanju lica i tek onda se sve sto koristim isplati. Proverite svakako, ne radite nista na svoju ruku, jer nemamo svi istu kožu. ❤️ I na tome radim ali niko da mi kaže Ej,evo provereno ovde idi na tretman. Nije bitna cena, što kažete, ide sad zima, ajde da budem bar mirna 2,3 meseca kad su hladniji dani, da mi lice bude čistije, manje masnije na čelu a manje suvlje na obrazima...
2022 08 27
Eucerin dermopure Ja imam masnu kozu i sklonu aknama i ova linija meni se pokazala kao delotvorna, koristim piling tonik i kao neki fluid za matiranje koze Najpovoljnije sam nasla u benu apotekama
2022 08 28
Prvo- umivalica ili DM ona ili la roche Drugo la roche posay - effaclar duo Spas ! S p a s 🔝
2022 08 28
A Puzzle proizvode izbegavajte, pogledajte sastav i samo ce Vam se reci :(
2022 08 28
Evo mog iskustva sa Puzzle proizvodima Pre vec 5 godina su mi poceli veliki problemi sa aknama, isprobala sam mnogo toga, uglavnom ono sto su preporucivali blogeri i slicno i naravno to nista nije pomoglo. Zatim sam pocela da se zanimam za brendove koji su mogli da se nadju u apoteci misleci da ne moze biti lose, naravno bila sam srednjoskolka nisam imala puno dzeparca da sebi priustim skupe kreme pa sam videla Puzzle proizvode koji su bili jako povoljni i naravno uzela par stvari, konkretno bila je krema, i mozda neka umivalica ali nisam sigurna Uglavnom krenula sam da to koristim, lice je peckalo dok sam nanosila te proizvode i mirisali su na alkohol, i koza na licu mi se za nedelju dana toliko isusila da je pocela da se peruta, a akne i dalje u losem stanju mozda i gore Najiskrenije bih ti preporucila da to zaobilazis u najsirem krugu Resila sam se akni i bubuljica tako sto sam prvo otisla na higijenski tretman da se one otklone, odmah isti dan sam promenila navike pocela sam da treniram i da jedem samo prirodnu hranu, nista sto je zapakovano,bila sam bas striktna jer sam bas bila ocajna posle onog perutanja koze da gore verovatno nije moglo biti, i shvatila sam da nesto mora da se menja Na tretmane sam pocela da idem na mesecnom nivou jer su se stalno vracale Ali im se organizam procistio kroz par meseci meni ni jedna bubuljica nije izasla, i stvorile su se nove navike Od proizvoda koji su pristupacni a dobri bih izdvojila balea roze penu-ali samo nju od cele ponude, od kreme za lice zijaja ili obicnu pantenol kremu, na bubuljice mozes u tankom sloju mazati cinkovu pastu ili vzk kremicu za problematicnu kozu kao nesto osnovno, inace imam osetljivu kozu i zbog ovih proizvoda mi konkretno nikad nije izasla alergijska reakcija
2022 08 28
La Roche Posay, za masnu kozu konkretno Effaclar Duo, meni je pomogao, a inace sada kada sam ocistila potpuno lice, koristim njihove druge proizvode. 😊
2022 08 28
Mora iznutra da se čisti organizam prirodnim putem. Čaj Virka, hajducice, propolis, cuvarkuca- koju možeš da sameljes i dodaš med, te držiš u frižideru i uzimaš po kašičicu pre jela 3 puta dnevno. Kad se stanje sa jajnicima sredi, očistice se i lice. Pazi na ishranu, naravno, izbaci šećer i belo brašno, tj smanji bar. Neke kreme će ti pomoći trenutno, ali poenta je da budeš zdrava i to se onda reflektuje i spolja na koži lica. Svaka regija lica ima odraz unutrašnjeg stanja genitalnog sistema. Uzimaj namirnice za ishranu koje su alkalne, nadji na internetu i napravi meni za narednih mesec dana, pa prati stanje lica. U nekom trenutku čišćenja, mogu se malo pojačati bubuljice, ali na kraju će nestati. Mojoj ćerki je čaj Virka pomogao, imala je bubuljice od kojih su joj ostajale tamne fleke. Instant rešenje ne postoji, potrebno je određeno vreme, može biti 10 dana, a može i 3 meseca
2022 08 30
Prestala sam sa puzzle za vikend, jer je koža počela negativno da reaguje i crveni. Pošto sam na žalost na bolovanju, i vezana za krevet neko vreme, nemam mogućnosti da kupujem sve to, ali hoću. Trenutno sam se samo vratila pantenolu, da smirim lice, i cink pasti. i sad je opet malo ok, ali opet ne onako kako BiH htela. Stvarno hvala na savetima svima od srca! ♥️
2022 08 30
Melem lek original, imate ih na instagramu, koristim mesec i po dana i prezadovoljna sam. Sada cu naruciti i sampon i kapi za kosu.
2022 08 30
1 2