Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

JEL ZNA NEKO STA SE DESAVA?????

Nemojte me pogresno razumeti, nemam nista protiv, samo kazem sta nije dozvoljeno za oglasavanje, jer je otvorena tema. 🙂
2022 08 30
> Majda87: > Nemojte me pogresno razumeti, nemam nista protiv, samo kazem sta nije dozvoljeno za oglasavanje, jer je otvorena tema. 🙂 Ma ne taman posla, samo mi je nelogicno da su dozvoljeni vintage parfemi, a parfem koji je stariji duze od 2 godine nije dozvoljen 🙄
2022 08 30
Kao kad je za šampon naznacen rok npr 12 meseci od otvaranja, a mirisalo ga njih 50 u supermarketu 😂 kako se tad racuna prvo otvaranje 😂
2022 08 30
> Majda87: > Kao kad je za šampon naznacen rok npr 12 meseci od otvaranja, a mirisalo ga njih 50 u supermarketu 😂 kako se tad racuna prvo otvaranje 😂 Tacno isto vazi za prodaju kozmetike na sjatovima..kao se zna kada je otvoren.Ja sam kupovala neku bolju kozmetiku,sampone balzame pakovanja i svi su bili zatvoreni u gornjem delu ili na samom vrhu tube.
2022 08 30
Bolja da, ali ova drogerijska kozmetika je mahom podlozna lakom otvaranju.
2022 08 30
> Majda87: > Bolja da, ali ova drogerijska kozmetika je mahom podlozna lakom otvaranju. To da.
2022 08 30
Meni je sa kozmetikom jasno.Npr ove koje imaju prirodne sastave se zaista pokvare/uzegnu posle tog perioda od otvaranja ili roka.Ova koja ima vise hemije moze da traje od isteka roka,sigurno jos godinu dana-isprobala sa eucerin mlekom za telo q10,koji sam platila 100 kinti u apoteci...Medjutim prica sa parfemima mi nije jasna,a posebno kada ubacimo i vintage koji su popularni,a i ne razumem se
2022 08 30
Ja sam na ovom sajtu kupila bodyshop kremu dok jos nije bio kod nas i bila je pokvarena. Bas to oseca se na uzeglo, ali tad to ovde nije bilo bitno 🤣. Ja prva ne potrosim parfem za 24/36 meseci!
2022 08 30
> Katarina38: > Ja sam na ovom sajtu kupila bodyshop kremu dok jos nije bio kod nas i bila je pokvarena. Bas to oseca se na uzeglo, ali tad to ovde nije bilo bitno 🤣. Ja prva ne potrosim parfem za 24/36 meseci! Ja imam parfem kupljen pre 7 godina,miris nepromenjen.A imam ostalo jos jedan cm na dbu bocice Zan Pol Gotije kupljen pre oko 20 godina...tu se miris minimalno promenio i boja..Medjutim kada sam isla da kupim isti,veze nema sa ovim starim,stari je lepsi
2022 08 30
ja imam lou lou star 10god, mirise kao prvog dana. toliko o roku trajanja :)
2022 08 30
1 2